Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Produkty dla domu

yoorgi

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Sklepów z artykułami do domu istnieje na prawdę wiele, tylko wszystko zależy czego potrzebujemy. Jeśli chodzi o sprzęt AGD to ostatnio na stronie https://www.maxelektro.pl/agd/zamrazarki/ kupowaliśmy wspólnie z Żoną bardzo dobrą zamrażarkę, której cena była atrakcyjna. Oczywiście jest to tylko przykład, ale jeśli chodzi o taki droższy sprzęt atrakcyjniej jest kupować przez internet, gdyż stacjonarnie często kosztować może więcej Wink

jamajkaa

Debiutant

**

0  

Odkąd kupiłam http://www.eldom.eu/produkt/wielofunkcyj...2000-eldom to uważam że w każdym domu powinno znaleźć się takie urządzenie. Bo w nim jednym znajduje się kilka , dzięki czemu nie tylko oszczędzamy miejsce ale i czas . Można w nim siekać, miksować, ubijać i nie tylko.

trambo

Debiutant

**

0  

Jestem właśnie w takcie wykonywania nowej aranżacji mojego mieszkania. Tym razem postanowiłem postawić na wysoką jakość i markowe produkty. Kupiłem do pokoju nowe lampy dla dzieci i już widzę, dużą różnicę.

Saaszkaa

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio upatrzyłam sobie komody rtv, z których chciałabym wybrać konkretny model. Mam w związku z tym pytanie - czy sama komoda to dobry pomysł? Czy nie będzie to wyglądało, jakby brakowało reszty kompletu? Bo na stronie Furnival mają całe komplety mebli, wraz z komodami, w świetnych cenach, z ekspresową dostawą, więc może jednak zainwestować ciut więcej i jednym transportem zamówić cały komplet? Podobają Wam się tego typu meble? Proszę o opinie.

alan22

Debiutant

**

0  

Na stronie gazetkonosz.pl cały czas pojawiają się nowe propozycje związane z gazetkami marketów. Weź zobacz tutaj co mogą zaoferować, bo może jest to czego szukasz, a nawet nie wiedziałeś, że na takiej stronie. Stronka działa już jakiś czas i jest dosyć popularna.

blanka

Użytkownik

0  

A co powiecie na takie http://www.multicontract.com.pl/wycieraczki wycieraczki? Bardzo fajnie się prezentują. Dzięki nim można utrzymać czystość w różnych obiektach oraz w domu.

januszjaki

Debiutant

**

0  

Cześć,
    moja mama kupiła i podarowała mi do nowego mieszkania garnki Venice. Są świetne, szybko je się myje i nic do nich nie przywiera. Zobaczcie sami co o nich piszą http://savoir-vivre.pl/2018/03/garnki-na...ny-opinie/ polecam i dla was Smile

mileniaa

Debiutant

**

0  

Z doświadczenia wiem, że warto zainwestować w różne narzędzia. Sama wprowadzałam się do mieszkania i musiałam kupić skrzynkę z narzędziami, bo bez tego nie dałoby sie złożyć nowiutkich mebli. Poza tym kupiłam zapas gwoździ, który starczy mi na wiele lat oraz super drabinę, bez której chyba bym nie przeżyła. Zamówiłam na stronie www.gromaz.pl jeżeli ktoś również szuka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS