Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Produkty dla domu

dana78

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wiosna, lato to ciągłe porządki, jaki sprzęt, preparaty używacie do tych celów? Ja ostatnio fajne propozycje widziałam na : https://www.leifheitsklep.pl , podoba mi się tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

AbelardIzka

Debiutant

**

0  

Ja używam mopa do mycia podłóg, ale czas go zmienić na lepszy.

michałk

Debiutant

**

0  

Myślę, że moje dbanie o dom, należy do standardowych. Odkurzam podłogi odkurzaczem. Ostatnio musiałem zakupić nowe worki, ponieważ kupiłem nowszy model odkurzacza http://www.eurobb.net/worki-do-odkurzaczy/ Następnie myje podłogi zwykłym mopem i płynem do tego przeznaczonym. Oczywiście przed sprzątaniem podłóg, ścieram kurze.

andrecourt

Debiutant

**

0  

Jeśli mam w domu jakieś drobne naprawy, które wymagają profesjonalnych klejów, to zwykle kupuję sprawdzone i dobrej jakości:
    http://kleje-poliuretanowe.eu

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Nieczęsto robie tego typu zakupy, chyba że naprawdę muszę

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Nowoczesne oświetlenie kupić możesz w e-sklepie ledovo.pl wraz z oprawami i całym osprzętem. http://www.ledovo.pl/items/114-tasmy-led.html - jak widać w ofercie wszystko co modne "na dziś"...

andrecourt

Debiutant

**

0  

moim zdaniem większe pieniądze warto wydać nie na elektronikę czy bibeloty, ale na sprzęty które poprawią jakość życia. Mało kto wie że oczyszczanie powietrza przy pomocy profesjonalnych urządzeń pozwoli w dłuższej perspektywie zapobiec przeziębieniom i chorobom układu oddechowego.

Miśka Kulka

Użytkownik

1  

Dzisiaj tak na dobrą sprawę w wielu sklepach online, znajdziemy świetne produkty do domu. Mnie osobiście jakiś czas temu wpadło do głowy, aby wymienić lampy w domu. Jednocześnie chciałam postawić na możliwie produkty najwyższej jakości. Dlatego też tak bardzo spodobało mi się oświetlenie Ideal-lux . Modele tej marki są dostępne w wielu odcieniach i różnych formach, w związku z czym można wybrać fajne opcje do różnych pomieszczeńSmile.

fenkuł

Użytkownik

0  

Jeśli lubisz dodatki w postaci świec dekoracyjnych to kupisz takowe na hurtownia świec . Mogą stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia, a przy okazji warto je zapalić, by wieczorem się odprężyć Smile

jjusti188

Użytkownik

0  

Do domu, a w sumie bardziej do ogrodzenia warto zakupić fajną bramę.
    Jeżeli nie wiecie która opcja lepiej sprawdziłaby się u Was to możecie się zapoznać z takim artykułem jak ten brama wjazdowa. Jest tam mnóstwo bardzo ciekawych i przydatnych wiadomości, dlatego uważam że warto bliżej zapoznać się z tą stroną.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS