Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Przedłużenie sesji - studia za granicą

trus1991

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Znajduję się obecnie za granicą na studiach w ramach umowy bilateralnej (nie erasmus) i chciałbym się dowiedzieć jak będą wygłądały moje zaliczenia.

Po pierwsze, gdy składałem LA do dziekanatu, zapomniałem złożyć podania o przesunięcie sesji. Czy muszę je teraz dostarczyć, jeśli tak to gdzie je wysłać? Mailem do dziekanatu czy Mailem bezpośrednio do dziekana.

Sprawa numer 2, do kiedy muszę po powrocie zaliczyć różnice programowe. Do końca września, czy mogę sobie to przedłużyć na styczeń.

Kolejna sprawa, w zeszłym semestrze, jak jeszcze nie byłem pewny mojego wyjazdu, oprócz przedmiotów obowiązkowych wybrałem sobie również przedmioty SW, których jednak nie potrzebuję, gdyż punkty które uzyskam tutaj + różnice programowe na UE dają mi łącznie 34 ECTS. Mogę skreślić te SW, czy jestem na nie skazany?

Dzięki za pomoc

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS