Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Przeziębienie

Magdalena Michalak

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Stosujecie jakieś domowe metody leczenia przeziębienia ? Moja babcia odkąd pamiętam zawsze przy większym kaszlu proponuje stosowanie baniek. Mam na myśli takie ogniowe. Cały zabieg nie jest zbyt przyjemny, ale wydaje mi się skuteczny. A Wy coś takiego typu polecacie?

bienecky

Debiutant

**

0  

Zamiast faszerować się tabletkami lepiej sięgnac po naturalne antybiotyki takie jak imbir czy czosnek i dodatkowo wesprzeć się zwiekszoną porcją warzyw i owoców, gdy nasz organizm jest osłabiony przyda mu się więcej witamin i minerałów.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Na początek infekcji czasami pomaga domowa kuracja ziółkami.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Domowe metody są czasem lepsze od leków.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Lepiej zapobiegać różnego rodzaju chorobom, niż później je leczyć. Właśnie dlatego warto zerknąć sobie tutaj https://www.natural.pl i zaopatrzyć się w witaminy, których nie dostarczamy w dostatecznych ilościach naszemu organizmowi. W ten sposób unikniemy wielu problemów.

jagenkan

Debiutant

**

0  

Domowe sposoby nie są złe, ale wizyta u lekarza moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie by mieć pewność że nie będzie powikłań po chorobie.

winko1

Debiutant

**

0  

stosuję tylko leki na gorączkę i na kaszel jak mi dolega, nic innego nie biorę i zawsze przechodzi. Na kaszel najlepszy jest Fluimucil, od dawna kupuję tylko to i nic mi tak szybko nie pomaga - http://fluimucil.pl/

kostek.mostek

Debiutant

**

0  

na pioczątek przeziębienia (ale tylko z gorączką powyżej 37,5) stosuję herbatę z cytryną, skiem malinowym i wódką (ok 80ml na kubek gorącej herbaty) wypijam duszkiem i do rana czuję się dużo lepiej. Paskudne to w smaku co prawda, ale skuteczne

Milka89

Debiutant

**

0  

Ja tylko kupne leki biorę. Kiedyś mama mnie leczyła domowymi sposobami to odechciewało mi się chorowania na zawsze bo okropne te syropy były. Moim ulubionym syropek który ostatnio mnie ratował jest dicotuss. Szybko radzi sobie z kaszlem i ma super smak. Ja mam zawsze problem w nocy bo wtedy najbardziej dusi ale na szczęście można go wtedy pić.

Krajka

Debiutant

**

0  

nides napisał(a):
    Ja jak byłam mała to często moi rodzice stawiali mi banki na plecach Big Grin To było takie zabawne. Pamiętam też, że w szkole podstawowej mama robiła mi czasem syrop z cebuli i o dziwo nie był jakiś strasznie niesmaczny Wink[/align]

A ja właśnie go nienawidziłam. To moje najgorsze wspomnienie z dzieciństwa. Dobrze że teraz można kupić syropy dobre w smaku jak np ten Dicotuss. Inaczej ciężko byłoby mi leczyć dziecko bo jest bardzo wybredny.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS