Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
reklama dla nowej firmy

Waldoman

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Niebawem otwieram firmę, z jakimi kosztami musze się liczyc za zaprojektowanie logo firmy.

Warminek25

Debiutant

**

0  

To zależy od firmy, ale chyba lepiej wybrać firme, która ma doświadczenie w tym zakresie. Ja korzystałem z usługfirmy Whiteart, naprawdę profesjonalne podejście do tematu a ceny też maja zróżnicowane w zależności od konfiguracji oferty.

klarcia

Użytkownik

0  

Własna firma to fajne rozwiązanie, dobrze też właśnie zadbać o jej porządną promocję, bo bez tego będzie ciężko. Spore efekty u nas przyniosły gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ nie spodziewałam się ale na prawdę klienci to doceniają i widać ze to przyciąga uwagę

memek

Debiutant

**

0  

a ja polecam Program do zarabiania w Internecie nie ma co się bawić z własną firmą bo jest tego od groma....

monikabert90

Najlepszy

0  

Moim zdaniem bardzo skutecznym sposobem na reklamę i promocję firmy są wyjazdy na targi branżowe. Jeśli jedziecie na takie targi pierwszy raz, to warto poszukać sprawdzonej firmy, która oferuje stoiska targowe Poznań ma na przykład firmę ARLA-COM. Oferowane przez nich stoiska są bardzo solidne i trwałe i bardzo ładnie się prezentują, więc trudno się dziwić, że mają oni tak wielu zadowolonych klientów.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A gdzie robicie zakupy do firmy? Nasza branza wymaga sprawdzania sklepow takich jak http://www.enkodery24.pl/pl/katalog/Enko...lne_z_oska i wlasnie ostatnio kupilismy nowe enkodery inkrementalne w promocyjnej cenie. Jezeli tez potrzebujecie coś takigo do firmy to polecam zajrzec wlasnie do nich Wink

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Według mnie nie ma takiej reklamy jak dobrze prosperująca firma. Wtedy klienci sami nawzajem będą sobie nas polecać i biznes się rozkręci. Dobrą rzeczą jest też zapewnienie pracownikom szkoleń certyfikujących ISO takich jak zarządzanie, prowadzonych przez specjalistów z firmy https://wiso.pl/ ; )

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS