Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
reklama firmy

trambo

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jaka forma reklamy sprawdza się najlepiej w dzisiejszych czasach? Według mnie najlepsza jest taka, która może dotrzeć do każdego konsumenta. Stąd też uważam, że marketing internetowy, to kierunek, który powinny obrać współczesne firmy.

jjusti18

Debiutant

**

-1  

Jedzie ktoś na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Ja się wybieram, bo gościem specjalnym będzie Günter Verheugen. Nie można przegapić takiej okazji.

Mirabelka0098

Debiutant

**

0  

A co sądzicie o gadżetach reklamowych, takich jak na przykład pokrowce reklamowe - http://www.izisport.pl/ wydaje mi się to super rozwiązaniem

encyk

Debiutant

**

0  

Witam, robiliście może kiedyś filmiki promujące wasz biznes? Natrafiłem w internecie na ofertę firmy www.dronsfera.pl, która robi zdjęcia i filmy za pomocą drona. Wydaje mi się, że jakiś krótki filmik w takiej technologi byłby dobrym pomysłem jako jeden ze sposobów promocji, co myślicie?

milenka49

Debiutant

**

0  

W dzisiejszych czasach (moim zdaniem) żeby firma odniosła sukces to reklama w internecie jest konieczna, bo przeciez gdzie jest najwiecej ludzi jak nie w internecie?

evka1

Użytkownik

0  

Na pewno warto jeździć targi oraz organizować konferencje, na których będziemy mogli się zareklamować. Oczywiście potrzebne nam będą odpowiednie materiały reklamowe. Jeśli chcecie wydrukować roll up tanio oraz notesy, ulotki i inne materiały, to warto zajrzeć sobie na stronę FanatycyDruku. Mają tam bowiem ciekawe rozwiązania.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2017 00:35 przez evka1.

AlaBuwy

Debiutant

**

0  

Shy 

My ostatnio do naszych produktów które sprzedajemy do gastronomi dokładamy notesy z naszym logo i informacjami o naszej firmie. Druk tanich notesów zleciliśmy przez stronę FanatycyDruku.pl Warto o tyle że takie notesy są użytkowe i klienci przez jakiś czas mają je na codzień w uzyciu przez co pamiętają o naszych produktach i naszej firmie.

Dorada

Debiutant

**

0  

Mi do reklamy firmy służy przede wszystkim internet. Lokalnie też się reklamuję, ale w internecie ostatnio o wiele więcej.

blanka

Użytkownik

0  

Tutaj http://www.axox.eu są dostępne maszty oraz konstrukcje reklamowe AxOx . Myślę, że warto tam zajrzeć, jeśli chcemy, aby nasza firma była odpowiednio oznaczona i przede wszystkim widoczna. Siedziba, to nasza wizytówka.

lorka

Debiutant

**

0  

Reklama firmy jest mega istotna więc dobrze, że o niej pomyślałeś. Jeśli nie masz na nią pomysłu warto zdać się na agencję reklamową. Wiem, że wiele osób poleca tą http://mobile-plus.pl/ agencję reklamową ze Słupska. Myślę, że warto zwrócić uwagę na ich ofertę Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS