Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Reklama na facebooku

spodek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Trzeba pamiętać, że e-biznes wymaga ciągłej opieki i działań SEO. Profesjonalne usługi nie są tanie, a te amatorskie najczęściej prowadzą do założenia blokady - filtra Google. To tak samo jak z filtrem na Facebooku, tylko Google tak łatwo nie wybacza. Samo założenie strony internetowej sklepu to dopiero początek. Ważne jest by od początku była ona budowana we współpracy ze specjalistą od e-marketingu i SEO. Czynności te powinny być skorelowane z odpowiednią treścią strony. Dobór słów kluczowych, fraz istotnych dla wyszukiwarek. Potem dopiero można rozpocząć zrównoważone działania promujące stronę. Ja popełniłem ten błąd najpierw budując stronę potem dopiero skonsultowałem się z firmą zajmującą się usługami SEO w Łodzi New Project . Audyt strony wykrył tak dużo błędów że strona wymagała znacznej rekonstrukcji co nie potrzebnie spowodowało dodatkowe koszta.

evaneska

Debiutant

**

0  

Facebook i inne portale społecznościowe wyparły już prawie inne źródła takie jak kanały RSS. Czytałam http://antyweb.pl/felieton-rss/, że niektórzy nadal korzystają z Feedly i innych czytników. Ja sama staram się zrównoważenie korzystać z technologii i nowych odkryć i bardziej mam zaufanie do RSS. Może artykuły na własnej stronie będą wystarczającą reklamą?

marcinu94

Debiutant

**

0  

Warto to zlecić profesjonalistom. Oni będą wiedzieli jak się tym zająć. Całkiem fajne prowadzenie Social media dla firm jest choćby tu Smile

Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja

sajman

Debiutant

**

0  

podobno jest skuteczna !

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Przedsiębiorcy, który jest specjalistą w swojej branży trudno jest ogarnąć temat mediów społecznościowych. Jestem zdania, że każdy powinien robić to, na czym się zna, więc zadania dotyczące reklamy na FB lepiej powierzyć np. tej firmie https://qualitymedia.pl/reklama-na-facebooku/ . Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i nerwowych sytuacji.

lider1111

Debiutant

**

0  

Warto też tak czy owak zainwestować w reklamę stacjonarną. Ciekawe propozycje w tym zakresie mają te usługi druku Smile

W większości wypadków zmiana własnego nastawienia przeciwdziała frustracji bardziej skutecznie niż próby zmieniania świata.

Paralizator

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem jak najbardziej się to opłaca Smile

BanikOstr

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem to też się opłaca Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS