Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Remont mieszkania?

werkyz

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

a gdzie kupujecie drzwi? Zna ktoś firmę z Wrocławia http://www.gerde.pl?

Josjustyna

Debiutant

**

0  

Kiedy remont już się kończy, przychodzi czas na zakup pojazdu. W tym wypadu warto zaopatrzyć się we wniosek o rejestrację pojazdu Kraków.

jawooor

Debiutant

**

0  

Podczas remontu mieszkania potrzebna jest większa inwestycja, co z kolei często oznacza konieczność wzięcia pożyczki. Warto pamiętać, żeby w takich sytuacjach się zastanowić i upewnić, czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie w danej chwili

donguan

Użytkownik

0  

Różne elementy można w domu remontować i naprawiać. U nas (ale w mieszkaniu) to ostatnio malowanie było, czy wymiana okapu, a mój tato szlamowanie kominów wymusił na mamie. Wiem, że ona się tam nie zna na takich rzeczach, a on ma rację, że powinni ratować komin, póki jest. W końcu jego wstawianie jest kosztowniejsze.

norad

Debiutant

**

0  

Ja jak robiłem remont mieszkania to zabrałem się za rekuperację. Poczytałem na https://www.wojwent.com/rekuperacja/katowice/ jak ważny to element domu i postanowiłem że nie będę na tym oszczędzał. W końcu pleśń w domu to nic fajnego...

Todarek12

Debiutant

**

0  

Przed rozpoczęciem remontu polecam zaopatrzyć się w zapas odpowiednich materiałów do zabezpieczeń mebli i pomieszczeń, takich jak folie stretch czy taśmy poliestrowe. Na pewno się przydadzą i nigdy nie będzie ich zbyt dużo.

fortunebuddy

Debiutant

**

0  

hey, man nice post thanks for helping appreciate your work. keep on posting.

Anyone searching for astrology service get it from here:

Vedic Astrologer
    Vedic Astrologer in india
    Vedic Astrology

hopsio-bopsio

Debiutant

**

0  

A propo, to gdy wykonujemy remont domu albo remont mieszkania to warto pamiętać, że wszelkie wykończenia wnętrz powinny być wykonywane kompleksowo. Najlepiej, o ile istnieje taka możliwość to decydować się na to, aby np. układanie glazury czy montaż podłogi robiła ta sama ekipa która będzie wykonywać malowanie mieszkania, tynki czy gładzie. Jest to dobry pomysł który znacznie usprawni przebieg całego remontu.

gilti

Użytkownik

0  

Nowoczesna tapeta z 3d efekty ze sklepu http://www.e-mieszkanie.pl/a/nowoczesna-...20945.html bardzo mi się spodobała, dlatego też postanowiłem zmienić nasz salon i położyłem tą tapetę. Dzięki takiej zmianie wnętrze nabrało o wiele więcej światła i stało się jakby większe.

wiejkap

Debiutant

**

0  

może się przydać taki namiar przy remoncie
    Parkiety z całego świata

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS