Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Remont na działce

Rezooo

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Remont na działce to nic fajnego. U nas skończyło się wyburzanie starej altany, jest tyle z tym roboty, że szkoda gadać. A ile odpadów! Nie spodziewałam się, że z takiej małej altanki może być tyle gruzu. Musieliśmy zamówić firmę, która oferuje wywóz gruzu bo nie mieliśmy co z nim zrobić. Zdecydowaliśmy się na MaxGruz, bo oni zabierają każdy rodzaj odpadów budowlanych. W ciągu kilku godzin uprzątneli działkę z zalegających odpadów.

roksanaszczep

Użytkownik

0  

do takiego remontu z pewnością przyda ci się odpowiedni sprzęt. Polecam zajrzeć na stronę http://cnc-projekt.pl/sekcja/maszyny-3 i zapoznać się z ich ofertą. Myślę, że to przyspieszy twój remont działki.

roksanaszczep

Użytkownik

0  

myślę, że do tego typu prac przyda się z pewnością taśmy uszczelniające. Tym bardziej na działce jest to bardzo ważne. Jeśli nie używałeś jeszcze takich rzeczy to gorąco polecam spróbować.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Na działce wybrałbym inwestycje w zieleń.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Do czego są potrzebne taśmy uszczelniające na działce?

januszjaki

Użytkownik

0  

u nas ostatnio zamontowaliśmy zjawiskowe lampy stojące firmy kaja - https://www.sklep.kaja.com.pl/lampy-ogro...57_60.html wyglądają rewelacyjnie, tworzą wyjątkowy nastrój i ogród jest o wiele przyjemniejszy Big Grin [/u]

fugazi

Debiutant

**

0  

A jaka stal zbrojeniowa została wykorzystana przy tej budowie? Warto mieć to na względzie żeby korzystać z dobrej jakości stali!

Jola1998

Użytkownik

0  

U nas na działce okazało się, że jest potrzebna renowacja rurociągów. Możecie mi powiedzieć, jaką firmę polecacie do tego zadania, tak od siebie? Ja w sieci znalazłam tę stronę https://www.uponor.pl/pl-pl i chętnie poznam opinie o firmie, do której należy. Widziałam, że zajmują się nawet większymi kawałkami przewodów. Jak myślicie, warto się do nich zgłosić?

Antoska55

Debiutant

**

0  

Ogrodzenie to priorytet ;D W pierwszej kolejności spróbujcie poszukać pomocy w firmie http://euro-fences.pl Zajmują sie oni własnie wykonywaniem ogrodzeń na zlecenie. Mają bardzo wiele realizacji, mi mega podobają się niektóre z ich ogrodzeń aluminiowych.

WaldeczeK

Debiutant

**

0  

W trakcie każdego remontu warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, a w trakcie remontu na działce to już szczególnie. Najważniejsze w tym przypadku będą dłonie, dlatego warto kupić sobie porządne rękawice robocze skórzane. Ja za takich korzystam i jestem bardzo z nich zadowolony Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS