Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Remont na działce

Lara1978

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cześć Big Grin Odziedziczyłam po pradziadkach niewielką działeczkę i chcę ją lepiej przystosować do zamieszkania. Obecnie jest tam tylko wychodek, co jest strasznie upierdliwe, szczególnie w zimę. Chcę więc podłączyć szambo betonowe: http://www.szambabetonowe24.com.pl/, bo wiem, że to najtrwalszy model. Do kanalizacji nie mam za bardzo jak się podłączyć więc zostaje szambo. Powiedzcie mi tylko, czy przed rozpoczęciem prac muszę ogarnąć jakieś formalne kwestie? Pozwolenie czy coś takiego?

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Całkiem dobry pomysł, ale co do formalności nie wiem, trzeba byłoby poczytać

Knotty

Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o sprawę formalną to niestety wszystko trzeba załatwiać. Nawet to, że chcesz w domu zbudować łazienkę. Na to wszystko musisz mieć zgodę. A czy masz zgodę aby nadziałce postawić coś więcej niż ten wychodek, bo jak rozumiem chcesz tam wybudować dom a na razie masz taką altankę. Na to też musisz mieć pozwolenie. Na wycięcie drzew też kiedyś trzeba było mieć pozwolenie, teraz to akurat na to raczej nie trzeba mieć pozwolenia, ale raczej warto się upewnić. Jedyna na co nie musisz mieć pozwolenia to kupno farby z http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-nobiepoksyd/ i pomalowanie sobie płotu na tej działce. Niestety biurokracja nas zjada

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Żeby dobrze przeprowadzić taki remont, trzeba się zaopatrzyć we wszelkie potrzebne do tego narzędzia. Nie można zapomnieć o elementach złącznych opisanych na serwicie KochamCzytać, bo nieraz na pewno zajdzie potrzeba połączenia ze sobą różnych elementów.

magda906

Użytkownik

0  

Mozna kupić wszystko co do takich remontów potrzebne (materiały) online na https://budujmy.eu/ i to zwykle taniej niz w marketach stacjonarnych. Same dobre marki, podpowiedzą, jakie rozwiązania sprawdza się u Ciebie

Manta

Debiutant

**

1  

Pomysł też o nowych oknach prze zimą,to najważniejsza spraw,jeśli będziesz chciała w nim szybko zamieszkać.
    Warto też zainteresować się by w zimie nie uciekało z pomieszczenia ciepło,więc założenie odpowiednich rolet było by wskazane.Bardzo dobrą ofertę posiada firma z Krakowa Intech Kraków,posiadająca w swej ofercie nie tylko rolety,ale tez żaluzje,moskitiery,a nawet bramy garażowe najwyższej jakości http://intech-krakow.pl/produkty/bramy-garazowe
    Warto ich odwiedzić by najważniejsze sprawy,sprawy okien załatwić w jednym miejscu,cieszącym się dobra opinią i potwierdzoną wieloma latami doświadczenia w tej branży.

FrankieeFran

Debiutant

**

0  

Może postawicie na nowe, fajne ogrodzenie? Myślę, że to powinna być podstawa jeżeli chodzi o remonty na działce. Moja znajoma korzystała z fachowców od http://euro-fences.pl U nich możecie zamówić bramy i ogrodzenia ze stali nierdzewnej jak i bardzo popularne ostatnio aluminiowe

fishbone

Debiutant

**

0  

Hejka wszystkim Smile Mam właśnie do porządnego polakierowania ogrodzenie. Mieszkam koło Gliwic i szukam firmy, która mogłaby się tym zająć. Najlepiej, żeby było to lakierowanie proszkowe... Czy macie może w tym jakieś doświadczenie i bylibyście w stanie mi coś sprawdzonego i porządnego polecić? W Sieci jest dość sporo różnych ofert tego typu i nie wiem jak podjąć rzetelnąd decyzję... Z tego, co popytałem znajomych z Gliwic, to dość często się zdarzało, że polecali tę ofertę http://lakiernia.pl/ Co o niej sądzicie? Czy rzeczywiście jest ona warta uwagi? Może dalibyście radę polecić mi jeszcze coś ciekawego? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym Smile

Jest tylko jeden rodzaj szczęścia, ale rodzajów nieszczęść jest tyle,ile jest nieszczęśliwych ludzi.

MieleszkoK

Debiutant

**

0  

My również z mężem planujemy zacząć wiosną mały remont na działce. Chcielibyśmy przede wszystkim zmienić dach w domku i ogrodzenie. Postanowiliśmy to zrobić własnymi siłami przy pomocy brata. Na razie jesteśmy na etapie poszukiwania w dobrych cenach sprzętu takiego jak nożyce do blachy, obcęgi i wiertarki.

edwine933

Użytkownik

0  

Ja mam kłopot z remontem łazienki na działce. Jest tam jakiś kłopot z kanalizacją i hydrauliką. Szukam teraz odpowiednich fachowców, ale chciałbym, aby pracowali na produktach firmy mcgoodwork.pl, bo są one idealne do takich właśnie systemów.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS