Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukam dobrego materaca do sypialni. Co sądzicie o tym https://sklep.selene.pl/produkty/materac...ur,2,11232 ? Warto według Was inwestować pieniądze czy niekoniecznie? Shy

maxel88

Użytkownik

0  

Powiem Ci że ja na materac jak również łóżko wydałem niewiele, a meble te zamawiałem przez Internet ze sklepu https://www.wikimeble.pl/LOZKA . Teraz ponownie planuję zrobić zamówienie, bo zauważyłem że mają też bardzo fajne meble dla dzieci. Np. łóżko w kształcie samochodu, po prostu bomba. Postanowiłem kupić je chrześniakowi na dzień dziecka, sądzę, że będzie zachwycony.

Kamil44331

Debiutant

**

0  

Ostatnio sam przeglądam się w sklepach za tym.Dla mnie zawsze to jest trudne.

mpire

Użytkownik

0  

Dobrej jakości materac zamówicie w tym https://studiomaterace.pl/ sklepie online. Ja mam do nich materac już jakiś rok czasu i sprawdza się bez zarzutu, jest wygodny, solidny. A mają duży wybór więc znajdziecie tam wszystkie rodzaje materacy jakie są na rynku. No i cena mi odpowiadała, konkurencja miała drożej.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Są różne typy materacy, na pewno trzeba wziąć to pod uwagę.

mpire

Użytkownik

0  

Moja córka ma przepiękne łóżeczko drewniane, robione na zamówienie u lokalnego stolarza. Jednak chciałabym aby było ono przede wszystkim wygodne. Dlatego postanowiłam zainwestować w materac piankowy. Najciekawszą ofertę znalazłam na stronie http://materacyk.pl/produkt/materac-late...model-ml1/ Funkcja antyalergiczna jest dodatkowym plusem Wink

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

W Ikei jest spory wybór, ja mam kieszeniowy.

bladosz11

Użytkownik

0  

W sumie każdy z nas jest inny i zarazem posiadamy inne potrzeby co do twardości materaca. Jednak moim zdaniem nadal bardzo ważne jest to, aby były one wykonane z jak najlepszych materiałów. Ja praktycznie od razu kupuję materace w senpo i jeszcze nie zdarzyło się, abym się nie wyspał.

stalowa

Użytkownik

0  

U nas najlepszym rozwiązaniem okazał się materac Sovea. Bardzo wygodny, nie jest za miękki ani za twardy, dobrze dopasowuje się do ciała, dzięki czemu rano wstaję bez bólu pleców, który towarzyszył mi przez ostatnich kilka miesięcy na poprzednim materacu.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS