Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
SAP.Zrozumieć system ERP

kopta

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Aktualnie? Trudno mi sobie wyobrazić działanie bez Berberis. Po prostu widzimy efekty, widzimy pozytywne zmiany. A oczywiście uzyskanie tego to wcale nie jest kwestia jednego czy dwóch dni - wszystko musi być odpowiednio przemyślane, dopasowane i przeanalizowane, abyście mieli niezbędne funkcje, ale to chyba dosyć oczywiste.

kasialis

Debiutant

**

0  

Tu naprawdę nie ma nic trudnego a przez liczne komentarze można się już nauczyć systemu Wink Ja najbardziej polecam system od SID z tego względu ,że już od początku nie sprawiał mi on większych problemów. Chętnie dowiem się o innych, polecacie jakieś?

kopta

Użytkownik

0  

Zdecydowanie polecamy Berberis - kawał wypasionego systemu, który robi różnicę i rzeczywiście przynosi profity. Po prostu każdy element musi być dopasowany tutaj z głową. Sami musicie już ocenić, co się sprawdzi w waszym przypadku, a co jest zbędne. Lista funkcji jest długa - nie wszystkie muszą być wam potrzebne.

MartaOl

Debiutant

**

0  

Wdrożenie systemu erp na ogół przynosi wiele korzyści firmie. Główną z nich jest automatyzacja pracy oraz integracja zarządzania poszczególnymi działami w firmie. Implementacja oprogramowania erp odbywa się najczęściej za pomocą kilku znanych metod https://www.connecto.pl/wdrozenia-system...py-koszta/. Jedną z nich jest np. metoda wdrożeniowa, poprzedzone kompleksową analizą wymagań. Opiera się ona na sporządzeniu bardzo dokładnego dokumentu, opisującego wszystkie aspekty procesów biznesowych, które mają być odzwierciedlone w systemie. Dzięki niej możliwe jest stworzenie dokładnego budżetu oraz pełnego harmonogramu wdrożenia systemu.

kopta

Użytkownik

0  

Na pewno warto postawić na system Berberis - sami widzimy po sobie, jakie mamy dzięki niemu korzyści, jakie nadeszły zmiany. Aktualnie wszystko działa pierwsza klasa, solidnie, niezawodnie, nie mamy problemów z zarządzaniem działalnością, ale wiadomo, że takie tematy po prostu wymagają odpowiedniego przygotowania.

bladosz11

Użytkownik

0  

Myślę, że samo zrozumienie systemów ERP nie jest wcale takie ciężkie. Mi bardzo podoba się używanie https://www.connecto.pl/cdn-optima/ i jestem zdania, że jak najbardziej jestem zwolennikiem takich systemów. Oczywiście jeżeli wchodzą jakieś uaktualnienia to wtedy muszę przyznać jestem zadowolony z aktualnego oprogramowania.

monikabert90

Najlepszy

0  

A słyszeliście może o systemie teta ERP? Ja czytałam o nim ostatnio na stronie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarz.../teta-erp/ i musze przyznać, że wydaje mi się on bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw. A Wy jak sądzicie, warto taki system wdrożyć?

stalowa

Użytkownik

0  

Zrozumienie programów ERP wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Jak ktoś nie miał wcześniej z tym styczności, to może mieć problemy z wdrożeniem. Warto więc poczytać o tym w sieci. Jednym z ciekawszych artykułów jest ten http://forum.aekatowice.pl/sap-zrozumiec...725-2.html. Jeżeli się człowiek przekona, dlaczego takie programy są potrzebne, tym sprawniej proces wdrożenia będzie przebiegał.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS