Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
SAP.Zrozumieć system ERP

dastar

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Pierwsze na polskim rynku wydawniczym kompendium wiedzy o systemie SAP ERP, obejmującym całościowe spojrzenie na jego rozległą funkcjonalność.

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/104379/...m-erp.html

Polecam

inwestor22

Debiutant

**

0  

Funkcjonalność systemu SAP ERP jest ciekawa jeśli można ją w prosty sposób zestawić z innymi systemami ERP. A tego można dokonać w serwisie www.erp-view.pl. 30 systemów opisanych przez ponad 550 funkcjonalności.

polokokta

Debiutant

**

0  

A polecacie jakąś dobrą pozycję książkową, którą warto przeczytać zanim zacznie się pierwsze szkolenie SAP? Coś dla osoby, która wcześniej nie miała z tym nic wspólnego?

kopta

Debiutant

**

0  

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na zrozumienie systemu jest po prostu testowanie konkretnego, solidnego ERP i ocenianie go na tej podstawie, zobaczcie tutaj - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/dlaczego-berberis/ Wiadomo, że bez testów, to jest tylko gdybanie. System powinien posiadać wszelkie funkcje, które usprawniają działalność, takie jest jego zadanie i tego powinniście właśnie pilnować.

szerek

Debiutant

**

0  

A można wiedzieć dlaczego akurat ten Berberis? Dużo jest takich programów. Chodzę po forach, szukam tematów i ogólnie brakuje mi konkretów. Jesteś w stanie wykazać dlaczego on jest lepszy? Wiem, że nie masz powodów żeby robić, ale przynajmniej wskażesz opcje jakie sprawiły, że wybraliście ten program? Zawsze testowanie jednego programu będzie łatwiejsze niż sprawdzanie wielu...

kopta

Debiutant

**

0  

Przecież wstawiłem ci link z opisem dlaczego akurat ten program. Czego chcesz więcej? Ogólnie nikt ci nie da takich możliwości za takie pieniądze - mam na myśli wszystkie funkcje. Możesz nawet spróbować porównać z funkcjami dostępnymi w innych aplikacjach. Tutaj masz również opcję rozszerzenia o dodatkowe funkcje. Jest też darmowa Minima. Żeby zrozumieć, o co chodzi, musisz najpierw zacząć testować.

Demi

Debiutant

**

0  

Jeszcze pomyślcie o innych systemach, które w pracy i w biznesie są wręcz niezbędne. Mowa tutaj najbardziej o dynamics 365 support . Takie wsparcie systemu jest niezbędne w funkcjonowaniu branży IT, znajdziecie w nim między innymi narzędzie do raportowania Atlas.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS