Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Niedroga odzież damska XXL

adik356

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukam sklepu specjalizującego się w sprzedaży ubrań XXL - jaki moglibyście mi polecić?

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja mogę polecić sklep spodnie dresowe plus size Moja żona bardzo często sprawdza na blogu, co jest modne oraz czym można się zainspirować. Jest tam wiele ciekawych ubrań w różnych stylach oraz odzież do chodzenia na co dzień — np. spodnie dresowe. Dobry artykuł na ich blogu na ten temat jest pod podanym linkiem.

monikabert90

Najlepszy

0  

A musi być typowy sklep z odzieżą XXL? Teraz bardzo wiele sklepów on-line oferuje szeroką rozpiętość rozmiarów, co oznacza, że znajdzie się tam coś zarówno XXl, jak i XXS. Sama ostatnio kupowałam spodnie w takim większym rozmiarze na https://born2be.pl/odziez-damska/spodnie - jakościowo są bardzo dobre, a wcale nie mają wygórowanych cen, więc polecam Smile

monisiaprzylesna

Użytkownik

0  

Ostanio dla mnie również udało się znaleźć świetne w dodatku tanie oversizowe swerty damskie na stonie https://zoio.pl/odziez-damska/swetry-i-kardigany. Bardzo fajne propozycje mają i szczerze mówiąc sama nie byłam na początku zbytnio przekonana ale po zakupie jestem bardzo zadowolona. Polecam sprawdzić bo mają ciekawe modele. Co do dostawy nie było problemu wszystko sprawnie, produkt w pełni zgodny z tym co możan znaleźć na stronie.

Adrian44343

Użytkownik

0  

mpire napisał(a):
    Ja mogę polecić sklep spodnie dresowe plus size Moja żona bardzo często sprawdza na blogu, co jest modne oraz czym można się zainspirować. Jest tam wiele ciekawych ubrań w różnych stylach oraz odzież do chodzenia na co dzień — np. spodnie dresowe. Dobry artykuł na ich blogu na ten temat jest pod podanym linkiem.

Jak szukasz Spodnie damskie sklep to polecam sklep http://www.miaclothes.pl mają mnóstwo ubrań damskich, bluzki, marynarki, dresy. Teraz trwa letnia wyprzedaż, także warto często odwiedzać ich stronę

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS