Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

remi16

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Podróż autostopem jest bezpieczna? Słyszałem ostatnio od znajomego o tym, że lubi tak podróżować. Co w tym sposobie podróżowania jest takiego fajnego?

miroslava

Debiutant

**

0  

Nie ryzykowałbym wsiadania do samochodu bez nikogo, kto wiedziałby kogo. Tak, i stojąc godzinami na drodze, czekając na samochód, też nie jest moja

Nosferatu

Symfonia Grozy

0  

Dla wielu osób sam fakt podróżowania w taki sposób jest swego rodzaju przygodą.

Silver Service - usługi sprzątające Śląsk.

farah557

Użytkownik

0  

Ja bym się chyba nie odważył... świat jest pełen zwyroli...

---
    http://www.gorzynianka.pl/

bartosz153

Debiutant

**

0  

Mam znajomą, która podróżuje tak od lat. Przejechała autostopem pół europy w tym większość bałkanów. Była z kolegą, ale po polsce jeździ sama. Nie boi się, mówi że większość ludzi jest miła i chętnie ją zabiera.

dicki.angel

Debiutant

**

0  

Dużo osób wybiera taką formę podróżowania, jednak ja nie jestem do tego przekonany.

louisa.kshlerin

Debiutant

**

0  

Dużo moich znajomych korzysta z takiej formy transportu, dużo pieniędzy na tym oszczędzają.

ziemniakscott

Debiutant

**

0  

Ja sam uwielbiam podróżować stopem, ale nie każdemu taka forma pasuje, czasem godzinami się naczekasz, i zła pogoda skutecznie zepsuje Ci nastrój, no i wszyscy dadzą się namówić na taki wyjazd a razem zawsze raźniej! W przypadku bardziej tradycyjnych form odpoczynku, zerknij tutaj, może znajdziesz coś dla siebie https://bookingsolutions.pl/blog/holiday...wakacyjne/, można znaleźć coś mega tanio, no i bardziej bezpiecznie niż stopem Wink)

DanielaMT77

Debiutant

**

0  

Taka opcja podróżowania na pewno jest bardzo ciekawa. Z pewnością podróż autostopem jest pełna adrenaliny, przygód i zapewni wam świetne wspomnienia na całe życie. Za czasów młodości kilka razy byłam na takiej wycieczce i mega mi się podobało, jednak teraz już nie poszłabym na to. Mam rodzinę, więc cenie sobie bardzo wygodę. Hotel z basenem i przelot samolotem to podstawa. Organizujemy sobie najczęściej wszystko sami. Tu myślę, że pomoc od eSky powinna świetnie się sprawdzić. Znajdziecie tu wyszukiwarkę lotów i hoteli, także przez ten serwis wynajmiecie samochód na wakacje.

ziemniakscott

Debiutant

**

0  

Na TripAdvisor też znajdziesz mnóstwo fajnych ofert, podrzucę Ci jak z tego korzystać https://bookingsolutions.pl/blog/tripadv...o-to-jest/, co rusz trafiam na mnóstwo świetnych ofert, może tobie też się uda! Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2019 16:46 przez ziemniakscott.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS