Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie na wypoczynek ?

sisi55

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witajcie ! Chcę się was poradzićSmile Jakie miejsce na wypoczynek polecacie na Kaszubach ?Czytałam wiele opinii na temat domki na Kaszubach , ktoś z Was był tam ? Ponoć piękne miejsce , wiele atrakcji w pobliżu . Jakie miejsca polecacie?

zara

Użytkownik

0  

Nie znam Kaszub i też pomyślę o wyjeździe tam może w przyszłym sezonie letnim bo teraz planuję krótki wypad na weekend i szukam jakie apart hotele są dostępne, apartamenty we Wrocławiu do mnie najbardziej przemawiają z tego co widzę

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja najlepiej wypoczywam w górach. Ale inni mogą oczywiście mieć odmienne upodobania.

BernadettaAmari

Debiutant

**

0  

Właśnie wróciłam z kilkudniowego wypadu. Wybór padł na domki mikorzyn. Jeśli kogoś interesują noclegi nad jeziorem to z całego serca polecam, poszukajcie ślesin noclegi albo zajrzyjcie sobie na stronę https://hotelmikorzyn.pl/ - standard bardzo fajny, piękna okolica.

Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj.

DanielaMT77

Debiutant

**

0  

Zależy też jakiego rodzaju wypoczynek preferujecie. Jedni chętnie pojadą nad morze i będą cały tydzień leżeć na plaży. Inni z kolei mogą bez przerwy chodzić po górach, jeździć na rowerze i tak najlepiej wypoczywająSmile Najważniejsze to robić to co się lubi. Ja z kolei stawiam na zwiedzanie większych miast europejskich, to dla mnie zdecydowanie najlepsza z opcji. Może też spróbujecie wybrać się przynajmniej na kilka takich wycieczek. Polecam gorąco Londyn. Może tu www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/lon/londyn znajdziecie okazyjne bilety na samolot? Jak już to ogarniecie to powinna reszta pójść z górki.

ronno

Użytkownik

0  

My zimą jeździmy najczęściej na narty w Karkonosze, chociaż w tym sezonie korci nas żeby wybrać się na narty do Austrii.[/align]

doyle.roy

Debiutant

**

1  

My z kolei albo Austria albo nasze polskie stoki w okolicach Zakopanego. Przed wyjazdem dbamy o przygotowanie do sezonu narciarskiego ponieważ po całym roku bardzo łatwo jest nabawić się kontuzji na stoku i pozbawić się radości z jazdy i wypoczynku. A Wy jak przygotowujecie się do sezonu?

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jedno jest pewne. W robocie się nie wypocznie.

dumik

Debiutant

**

0  

Tak naprawdę obojętnie gdzie się wybierasz warto przemyśleć sobie temat odpowiedniego ubezpieczenia. Najlepiej przejrzeć różne oferty i dopiero wtedy zdecydować się ostatecznie na coś konkretnego. Z miejsc, które znam to śmiało zajrzeć możesz na stronę https://www.fuko.pl . Pamiętaj, że nie w każdym przypadku warto sugerować się ceną. Czasem lepiej trochę dopłacić i mieć pewność, że w razie wypadku jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową zarówno w kraju, jak i poza nim.

Nosferatu

Symfonia Grozy

0  

W przypadku obecnej pory roku trafnym wyborem są według mnie przede wszystkim góry. Wink

Silver Service - usługi sprzątające Śląsk.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS