Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ubranka dla dzieci

Rodiril

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Kupujcie ubranka dla dzieci w sklepach internetowych ? Jeżeli tak to pozostawiam Wam namiar na idealny sklep, który ma przepiękne ubranka dla dzieci. Oferują ubranka hiszpańskiej firmy Myral. Zobaczcie na ich stronie http://moda.dziecieca.com.pl/.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci to chyba podobnie jak z ubraniami dla dorosłych - i sklepy stacjonarne i internetowe, wszystko zależy od czasu, upodobań i firmy. Jeżeli ma się sprawdzony sklep internetowy, z dobrą jakościową odzieżą, to warto, szczególnie gdy są potrzebne ubranka na jakieś specjalnie okazje jak chrzest. Ostatnio znajoma zamawiała ekskluzywne ubranko do chrztu i stawiała przede wszystkim na jakość, by dziecko nie tylko dobrze wyglądało, ale i dobrze się czuło, bo to w końcu bardzo ważne.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ubranka dla dzieci powinny być przede wszystkim wykonane z dobrych jakościowo materiałów. To jest chyba najważniejsze.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Jestem tego samego zdania. Właśnie dlatego to tym się powinniśmy kierować, a nie marką, czy ceną.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

W Smyku jest teraz promocja na ubranka.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Sprawdźcie sobie to miejsce https://artillo.pl/produkt/sukienka-na-roczek-01,114154.html . Jest tam dostępna między innymi piękna, ręcznie wykonana sukienka. Nie pochodzi ona z sieciówki, dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze dziecko wygląda nie tylko modnie, ale i oryginalnie.

Ekominka

Użytkownik

0  

Ja większość ubranek dla mojego malucha dostałam od koleżanki po jej synku.Też nie kieruje się metkami tylko tym aby były jak najlepszej jakości i jak juz jakieś kupuję to bawełniane.

darkbest

Debiutant

**

0  

Dobrze jak ma się kogoś znajomego który niedawno miał małe dzieckoSmile To można dostać niezłą wyprawkę. A tak poza tym to chyba lepiej kupować w zwykłych sklepach bo są rozsądniejsze ceny niż w specjalnych sklepach wyłącznie z dziecięcym asortymentem, a jakość jest taka sama

Knotty

Użytkownik

0  

Ja nie mam żadnych oporów przed kupowaniem odzieży czy nawet bielizny przez internet. Przecież jeżeli okaże się ze nie pasuje to zawsze można ją zwrócić nieprawdaż? Dlatego tez ostatnio zamowiłam swojemy ukochanemu piżame przez internet ze strony esotiq: https://www.esotiq.com/c/pizamy-dla-mezczyzn przesyłka przyszła bardzo szybko i mąż był z niej zadowolony. Smile

krzysiekwilk

Użytkownik

0  

Ja mogę polecić jeszcze wyszukiwarkę atrakcji oraz miejsc dla dzieci, świetna sprawa bo można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy Smile
    Wyszukiwarka znajduje się pod tym adresem:
    http://pozytywka.com

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS