Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
karta do Alior

sonian

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, w razie kradzieży jak mogę zastrzec swoją kartę (kredytową/debetową)?

http://finansiki.pl/chwilowki/

Gwóźdź

Debiutant

**

3  

Dzwoniąc do banku na infolinię. Może też online się da po zalogowaniu do systemu, ale nie w każdym banku.

delora

Debiutant

**

0  

Kompletnie się na tym nie znam, ale właśnie zastanawiam się nad wyborem karty kredytowej. Znalazłam wczoraj bardzo dużo informacji właśnie odnośnie tego tematu na stronie http://kredytowakarta.com.pl Teraz tylko muszę podjąć decyzję. Macie dla mnie jakieś wskazówki? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady.

bladosz11

Użytkownik

0  

Wszystkie informacje masz na oficjalnej stronie banku, albo poprzez infolinię. Do zastrzegania kart są nawet chyba oddzielne numery telefonów. Jak wyrabiałem sobie kartę wielowalutową https://www.igoriacard.com/ to przede wszystkim na początku zapoznałem się ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi użytkowania karty.

aden

Debiutant

**

0  

Jako klient banku nest mogę wystawić swoją recenzję o tym banku. Jego podstawowe konto to rachunek nest konto. Sama nazwa nawiązuje ma kojarzyć się z nowoczesnością i rodziną. Bank ten nadal obsługuje zarówno indywidualne osoby fizyczne jak i firmy.

Klienci są obsługiwani także w oddziałach w całej Polsce. Dość dobrze jest rozwinięty system transakcyjny oraz responsywność panelu użytkownika. Jeżeli chodzi o to nest bank jest jednym z lepszych wyborów na rynku. Konto osobiste można założyć wypełniając wniosek dostępny w Internecie. Prowadzenie rachunku jest darmowe, tak jak przelewy wewnętrzne w ramach banku oraz zewnętrzne do innych krajowych banków. W widocznych w sieci porównaniach kont osobistych wspomniany ROR należy do ścisłej czołówki.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2019 15:10 przez aden.

igor443

Debiutant

**

0  

Każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Takie jest moje zdanie na ten temat.

weds

Debiutant

**

0  

Cool 

Teraz prawie wszędzie możesz zastrzec nie tylko telefonicznie ale też przez internet po zalogowaniu do konta. Cool

Konto w większości banków, dziś można założyć inteeernetowo, jeśli się ma konto w innym banku. Ewentualnie potwierdzone za pomocą dowodu osobistego w placówce. Czyli w praktyce, po weryfikacji tożsamości klienta. Bo na przelewie widoczne będą twoje dane, po których bank weryfikuje klienta. Jeśli nie masz konta w innym banku to przy zakładaniu rachunku wybierz kuriera. Wszystko możesz zrobić zgodnie z instrukcją założenia ekonta w mbanku https://bankuje.pl/jak-zalozyc-ekonto-w-mbanku/ przez internet albo kurierem. Opłaty za polecanie zapłaty nie pobierają chyba, że wyślesz do komórek zgodę na polecenie zapłaty. Ewentualnie czyli pobieranie kasy z tego konta za rachunki a oni do banku i wtedy za to płacisz. Gdybyś chciała zrobić polecenie zapłaty dla konta osobistego, bardziej opłaca się inne konto które ma to za darmo albo za dużo mniejszą opłatą. Bank oferuje również konto oszczędnościowe. Gdzie pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny na konto normalne. Zaś drugi to chyba 5 zł, więc nie trzymasz tam kasy jeśli chcesz ją ruszać. Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2020 21:25 przez weds.

Minto

Użytkownik

0  

Warto poczytać też opinie o banku w rożnych miejscach np. tutaj https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-mobi-opinie/ i sprawdzić, jak wygląda obsługa w nich.

ryszlik

Debiutant

**

0  

hejka hejka

MagdaW

Debiutant

**

0  

Ja nie polacam Aliora. Nakładają na kartę bardzo duże opłaty!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS