Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Rynek finansowy i kapita┼?owy - prof. Pyka

mika85

Debiutant

**

Post├│w: 3

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2009

Status: Offline

0  

Witam
    Czy ktos mo┼če mi powiedzie─?, jak wyglada egzamin u Pani Pyki? Posiada ktos testy, bo sama prowadz─?ca m├│wi┼?a, ┼če robi co roku te sameSmile

kasia_00

Debiutant

**

Post├│w: 6

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2009

0  

Ja niestety nie mam test├│w ale egzamin u niej jest do┼?─? ci─?┼čki ;/ z resz─? ilo┼?─? materia┼?u jak─? trzeba opanowa─? m├│wi sama za siebie... a pyta te┼č o wzory i to te co si─? wydaj─? ma┼?o wa┼čne, wi─?c trzeba umie─? wszystko... u nas m├│wi┼?a ┼če b─?dzie dawa┼?a ujemne punkty za niezaznaczenie odpowiedzi, ale u niej to oznacza ┼če poprostu nie da punkt├│w jak kto┼? nie zaznaczy odpowiedzi co jest do┼?─? logiczne Tongue Smile

dazzle

Debiutant

**

Post├│w: 5

Do┼é─ůczy┼é: Mar 2009

0  

Cze┼?─?,
    tak si─? sk┼?ada ┼če w┼?a┼?nie sko┼?czy┼?am ten przedmiot u Pani prof Pyki. Mam jej testy (w wersja hard i soft) mam te┼č slajdy z jej wyk┼?ad├│w (xero), pe┼?no ┼?ci─?g Wink

Egzamin jest w formie testu wielokrotnego wyboru, uzupe┼?niania i troche opis├│wki (te┼č si─? znalaz┼?o). W zale┼čno┼?ci od atmosfery na sali ale i humoru pani prof. mo┼čna ┼?ci─?ga─? b─?d┼║ nie Smile Nie do ko┼?ca co roku daje to samo, bo miesza pytania z zesz┼?ych lat i robi z tego nwe zestawy Smile

Pozdrawiam!

klaudia1202

Debiutant

**

Post├│w: 4

Do┼é─ůczy┼é: Jul 2010

0  

Czy kto┼Ť posiada testy/egzamin od I.Pyki z Rynk├│w Finansowych? Mamy za tydzie┼ä egzamin i jego zapowied┼║ nas przerazi┼éa: test wielokrotnego wyboru, opis├│wka, zadania obliczeniowe... Ale Pyka powiedzia┼éa, ┼╝e co roku daje ten sam egzamin... Tyle, ┼╝e nigdzie go nie ma!!! Bardzo prosz─Ö o odpowiedzi/pomoc. Dzi─Ökuj─Ö w imieniu wszystkich student├│w FiR 2010-2013

qqqq1

Najlepszy

Post├│w: 2,240

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2019

0  

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS