Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
sklep internetowy

tepski

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli poszukujesz profesjonalny sprzęt medyczny lub ortopedyczny w atrakcyjnych cenach to polecam https://medyczny-sklepik.pl/. Oferowane produkty są wysokiej jakości w niskiej cenie. Fachowa i kompetentna obsługa sklepu, do złożonego zamówienia obsługa sklepu podchodzi rzetelnie. Polecam!

mpire

Użytkownik

0  

Mój znajomy niedawno otworzył swój sklep internetowy z kosmetykami i powiem wam że całkiem dobrze na tym wychodzi. Wykupił serwer oraz domenę w nazwa.pl bo mieli najlepsze warunki i jak do tej pory już mu się zwróciło to co zainwestował.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Widzę, że sporo osób zamierza otworzyć własny sklep internetowy i jestem za tym, polecam! Sam od jakiegoś czasu stosuję import towarów z Chin (tu również polecam pierwszą polską firmę https://agent1688.com/ która zajmuje się tym profesjonalnie) i z dnia na dzień zyski są coraz większe. Zaangażowanie i pomysł to klucz do biznesu!

Minto

Użytkownik

0  

Wykonajcie u siebie backup danych bo inaczej możecie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku i utraconymi danymi, które są cenne... Wiele osób o tym zapomina i potem bardzo żałuje.

sorek

Debiutant

**

0  

Sklepy internetowe są coraz bardziej popularne. Wiele osób woli zrobić zakupy w sieci niż chodzić po sklepach stacjonarnych.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Ja uwielbiam kupować buty przez internet, wystarczy dobrze zmierzyć centymetrem długość stopy i nie ma żadnego problemu z rozmiarem. Od siebie mogę polecić sklep obuwniczy: https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-d...e-103.html na którym jest wiele rodzai obuwia, zarówno damskich, jak i męskich. Mnie osobiście szczególnie zainteresowały botki damskie, są zapewne wygodniejsze w chodzeniu, od klasycznej szpilki.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS