Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Śliczne mieszkanie na sprzedaż - 7 minut od AE

Ewelina-28

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Smile 

Drodzy Studenci,

a może zamiast najmować watro kupić i wynajmować innym?
    Dla chcących skorzystać z tej opcji proponuję mieszkanko na ul. Markiefki (zaraz przy gwiazdach).
    Mieszkanko jest gotowe do zamieszkania - 2 niezależne pokoje, osobno łazienka i WC.

http://otodom.pl/oferta/wysoki-standard-...387a1b2739

Polecam! [thumbnail]   

Knotty

Użytkownik

0  

Ja też uważam ze warto już zainwestować trochę pieniędzy i kupić mieszkanie w celu wynajmu czy mieszkania w nim w przyszłości. Po namyśle stwierdziłem jednak że zamiast szukać czegoś w Katowicach przejrze mieszkania warszawa centrum , wydaje mi się ze w warszawie znacznie łatwiej bedzie mi je wynająć, prawda?

luft

Debiutant

**

0  

No rzeczywiścieSmile niezłe są także mieszkania zamość na sprzedaż cenowo pierwsza klasa. Lokalizacja również atrakcyjna bo tuż obok są miejsca do rozrywki, plac zabaw, parki

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

No ba, wiadomo, że jeśli kogoś stać, to lepiej kupić niż wynajmować. Zupełnie inaczej się mieszka w swoich własnych czterech ścianach. Tylko że taki zakup to poważna sprawa, trzeba więc wypytać o sporo rzeczy, zanim się podejmie decyzję - o instalację elektryczną i gazową, o - uwaga! - sąsiadów, o to dlaczego w ogóle właściciel sprzedaje to mieszkanie... No, długo by wymieniać!

Te i inne najważniejsze kwestie, jakie trzeba w takiej sytuacji poruszyć, są wymienione tutaj: http://mangopress.pl/o-co-pytac-przy-kup...problemow/ - warto się z nimi zapoznać, bo przy kupowaniu mieszkania może być tyle zamieszania, że nie przyjdzie wam do głowy jakieś istotne pytanie i przypomnicie sobie, gdy już będzie za późno.

aleksa01

Debiutant

**

0  

No a co myślicie o kupnie mieszkania przez studenta? Oczywiście mieszkania na kredyt. znalazłam bardzo fajnie oferty min.: mieszkania rzemieślnicza kraków. Wychodzę z założenia że jeśli stać mnie na wynajem mieszkania za które płacę 3 tysiące to będzie mnie stać również na spłatę rat.

marcin28

Debiutant

**

0  

Raczej wątpię, czy jakiegoś studenta stać na nowe mieszkanie Smile. Raczej wybierze stancje, lub akademik. Albo zdecyduje się na wynajem, bo jest całkiem sporo ogłoszeń http://dom.gratka.pl/tresc/401-71174966-...wa.html?dg

Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2017 00:17 przez marcin28.

TorVas

Debiutant

**

0  

Macie jakieś doświadczenia z wynajmem od firm oferujących zarządzanie najmem mieszkań? Zastanawiam się nad taką opcją

forik

Debiutant

**

0  

Niektórzy rodzice wolą kupić mieszkania dziecku niż wynajmować. Kupują mieszkanie na kredyt i mają własną nieruchomość.

semik

Debiutant

**

0  

forik napisał(a):
    Niektórzy rodzice wolą kupić mieszkania dziecku niż wynajmować. Kupują mieszkanie na kredyt i mają własną nieruchomość.

Masz rację, niektórzy wolą kupić mieszkanie z drugiej ręki, bądź od razu nowe mieszkanie w Katowicach, a tych nie brakuje Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2018 09:05 przez semik.

DzikiŁoś

Debiutant

**

0  

Można kupić mieszkania w Szczecinie - piękna miejscowość i fajnie się żyje. Można oczywiście kupić swój dom na http://www.dobryadres.pl.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS