Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ślub i wesele

aniks

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A co z pierwszym tańcem? Czy wszystkie przyszłe pary wybierają się na kurs tańca?

winko1

Użytkownik

0  

Myślę, że nie wszystkie, ja na kurs tańca się na pewno z narzeczoną nie wybieram, czemu? bo to dla mnie sztucznie wygląda, spontaniczny taniec nie wywołuje takich emocji i lęku u młodej pary a my tego chcemy przede wszystkim uniknąć. Na fotobudkę decydujemy się za to na pewno, jedna z fajniejszych weselnych atrakcji moim zdaniem. Mamy już zamówioną, będzie to fotobudka marki Smove, wiem że to sprawdzony producent.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Coraz częściej - takie mam wrażenie - ludzie skupiają się bardziej na weselu niż samym ślubie.

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A co z innymi dekoracjami takimi jak na przykład dekoracje stołów albo butelek? Można je zrobić na własną rękę albo zamówić w internecie. Tak czy inaczej odsyłam Was do strony https://www.zapi.pl/69-akcesoria-slubne – znajdziecie tam mnóstwo ciekawych pomysłów na dekoracje, które można wykorzystać przy organizacji swojego ślubu.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

aniks napisał(a):
    A co z pierwszym tańcem? Czy wszystkie przyszłe pary wybierają się na kurs tańca?

E tam, wybiera się wolny taniec i jest OK Smile

edwine933

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zależy Wam na ciekawym miejscu, na Wasz wymarzony i tak długo wyczekiwany dzień? Nie macie jeszcze nic sprawdzonego? To koniecznie musicie sprawdzić sobie ofertę sali http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyj...selne.html Mają kilka propozycji dla Ciebie. Dobierz salę odpowiednio do ilości gości i odpowiedniego do efektu, jaki chcesz uzyskać.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2018 15:24 przez edwine933.

AnkaNowak

Debiutant

**

0  

Jeśli mielibyście wybierać pomiędzy filmem, a zdjęciami co byście wybrali? Niestety nie mam tylu pieniędzy i na to i na to.

Klaudio_Kora

Debiutant

**

0  

Moja siostra niedawno wychodziła za mąż i tyle roboty co przy tym było to chyba nigdy się z tym nie spotkałem. Codziennie trzeba było przez kilka godzin coś przygotowywać. Ja chyba przez to ze ślubu zrezygnuję.

krewetka

Użytkownik

0  

To prawda, roboty jest ogromnie dużo, ale ja miło wspominam moje wesele, pamiętam ten szał zakupów, najbardziej to podobało mi siię ostrajanie sali, girlandy na stół, balony, czy serpentyny które kupiłam w sklepie http://godanparty.pl mam do dzisiaj, jakoś mam do tego sentyment Smile

rafixx12

Debiutant

**

0  

Ciekawym miejscem na wesele jest małopolska. Górzyste tereny sprawiają że jest całkowicie inny klimat w porównaniu do miasta. Domy weselne małopolska wyglądają fantastycznie polecam Big Grin

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS