Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ślub i wesele

Saaszkaa

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ślub i wesele to zawsze ogromne przedsięwzięcie! Aż szkoda, żeby go nie uwiecznić na filmie!
    Tu masz namiary na bazę kamerzystów, którzy w tym pomogą:
    http://www.filmy-wesele.pl/Krak%C3%B3w,m...wanie.html , wraz z cenami za sesję.
    Pooglądaj portfolio konkretnych osób, na pewno ktoś przypadnie Ci do gustu.
    Takie wydarzenie jest warte tego, by wracać do niego co jakiś czas i wspominać!

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja mam trochę bardziej "wygórowane" marzenia i chcę, żeby mój ślub naprawdę był niezapomnianym przeżyciem. Jak myślicie, czy na organizację takiego wydarzenia dobrym miejscem będzie słoneczna Dominikana Ślub w deszczu lub mrozie nie wydaje mi się bowiem zbyt atrakcyjny Sad A wiadomo, że w Polsce to z pogodą nigdy nic nie wiadomo, dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad ślubem w bardziej egzotycznym miejscu.... Czy ktoś z Was korzystał może z usług firm, które organizują śluby na Dominikanie?

oliwiawu

Użytkownik

0  

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat : otóż moje drogie Panie i drodzy Panowie Smile jakiego szampana polecacie na pierwszy toast ? Nie chodzi mi tu o wino musujące. Ci co są po mają już jakieś doświadczenie, i zamawiali ze sklepu Dom Szampana, bo my chcieliśmy tutaj kupić dobre szampany. Co podawaliście swoim gościom? Butelka na ile osób jest?

Mileni34

Debiutant

**

0  

Planowaliśmy wesele lecz przygniotła nas ta cena. To bardzo duża inwestycja.

reload

Debiutant

**

0  

Rzeczywiście duże wesele to też duże koszty ale pomyśl że to jedyna taka impreza w Twoim życiu, warto żeby była wyjątkowa, my się zdecydowaliśmy zrobić przyjęcie weselne w Albizji http://albizja.pl/ w Lemanach koło Szczytna, było bajecznie, dużo atrakcji, przepyszne jedzenia, świetna muzyka, każdemu życzę tak doskonałej organizacji jaką nam zapewniła Pani Krysia.

Miniel34

Debiutant

**

0  

To strasznie duży wydatek lecz myślę, że jest wart swojej ceny.

sówka

Użytkownik

0  

Faktycznie wesele to mega wydatek, ale też no po to sie je robi zeby jednak bylo najpiekniejsza pamiatka w zyciu. Podstawa to odpowiednio zaplanowac wydatki i wszystko dokladnie sobie podliczyc. No i tez znaleźć dobre miejsce. My 2 lata temu robilismy w restauracji w wadowicach tutaj http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ takie prawdziwie góralskie, wystawne wesele dla 120 osób. Niestety nie mozna bylo inaczej bo obydwie strony to typowi gorale wiec musieli pokazac na co ich stac zwlaszcza jesli chodzi o wałówkę. Ale w sumie nie wyszlo jakos gigantycznie drogo a jedzenie bylo swietne. Zalezalo nam na odwzorowaniu typowej kuchni polskiej, wiec nie zabraklo chociazby stolu wiejskiego ktory tez ogarniala nam karczma. Kwestia dogadania sie z wlascicielami a sa naprawde bardzo ludzcy

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Myślę, że nagrywanie filmu z całego wesela już przeszło do lamusa, moim zdaniem znacznie lepszy jest skrót w postaci kilku lub kilkunastominutowego filmiku. Do tych długich filmów i tak nikt nie wracał po latach.

majkelooo

Debiutant

**

0  

kamila.stuhlik napisał(a):
    Myślę, że nagrywanie filmu z całego wesela już przeszło do lamusa, moim zdaniem znacznie lepszy jest skrót w postaci kilku lub kilkunastominutowego filmiku. Do tych długich filmów i tak nikt nie wracał po latach.

W sumie to można się zdecydować i na to i na to Smile.
    A znacie tą ofertę sal weselnych http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html ?

mpire

Użytkownik

0  

Organizując przyjęcie weselne trzeba tylko pamiętać o tym, że to w naszej gestii jest zapewnienie zaproszonym przez nas gościom rozrywki. Musimy więc zrobić wszystko, aby nasze przyjęcie zostało przez nich zapamiętane do końca życia! Jak tego dokonać? Chociażby poprzez wynajem budki fotograficznej. Jej wynajmu można dokonać w firmie https://freakfotobudka.pl/pl/

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS