Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Sprzedam książki

aGA123

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Sprzedam książki:
    Ekskluzja i inkluzja społeczne Diagnoza – uwarunkowania – kierunki działań red. Nauk. J. Grotowska – Leder, K. Faliszek, Toruń 2005 - 30 zł
    Ubóstwo i wykluczenie społeczne Badania Metody Wyniki red. Nauk. S. Golimowska, E. Tarkowska, I. Kopińska, IPiSS, Warszawa 2005 - 48 zł
    Polityka społeczna Teksty źródłowe L. Dziewięcka – Bokun, K. Zamorska Warszawa 2003 - 45 zł + koszty przesyłki
    Książki używane tylko do napisania pracy magisterskiej.

monikabert90

Najlepszy

0  

Jeśli macie na sprzedaż używane książki, to polecam zajrzeć na stronę Pokato.pl. Jest to serwis, w którym możecie wystawiać takie ogłoszenia całkowicie za darmo Wink Jestem przekonana, że uda Wam się tam sprzedać wszystko szybko i bezproblemowo Wink

Michasia99

Debiutant

**

0  

Witam, mam pytanie. Czy czytujecie książki takie jak "Ikony ewolucji..." J. Wellsa, jakie En Arche wydaje ? Dotyczą one inteligentnego projektu, czyli zgoła odmiennej teorii niż ta, którą stworzył Karol Darwin. Muszę powiedzieć, że od jakiego czasu zagłębiam się w temat, jednak nadal wielu rzeczy nie rozumiem.

donguan

Użytkownik

0  

Witajcie, jeśli chodzi o książki, to jestem fanką Dana Browna i wszystko, co wyszło spod jego pióra, czytam. Dokładnie sprawdziłam tutaj https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/dan-br...-kolejnosc najpierw kolejność i zatopiłam się w lekturze. Mówię Wam, oderwać się nie mogę, takie to wszystko ciekawe Wink .

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS