Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Stolica- gdzie można coś zjeść dobrego?

jjusti188

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Online

0  

Witam, planuje w najbliższym czasie udać się do Warszawy, żeby troszkę pozwiedzać itd. Na pewno przy okazji będę chciała coś zjeść. Czy możecie polecić mi tam jakąś dobrą restaurację? W internecie zauważyłam, że dobrą opinią cieszy się restauracja Bubbles. Czy ktoś z was może tam był i podzieli się na ich temat opinią? Czy faktycznie mają tam świeże i dobre jedzonko?

oliwiawu

Użytkownik

Status: Offline

0  

Ostatnio moja ciotka, która wróciła do Polski na stałe z Niemiec zaprosiła naszą rodzinę na obiad do restauracji Akademia w Warszawie. Nie wiedziałam, że zna ona tak świetne miejsce, gdzie miło można spędzić czas z rodziną i małymi dziećmi. Okazało się, że kiedyś jej znajomy polecił tę restaurację i był to strzał w dziesiątkę.

Jules

Debiutant

**

0  

Dobrych restauracji jest tyle ile opinii. Każdemu smakuje co innego. Bubbles ostatnio miał bardzo nieprzyjemną obsługę, jedzenie nadal dobre.

superluk

Debiutant

**

0  

W Sieci jest sporo porad w tym temacie. Wystarczy troszkę poszperać Smile

Rosjanie robią to, w czym są najlepsi. Mącą, przeinaczają, kopią pod innymi dołki, a kiedy tylko otwierają usta, możesz być pewien, że robią to wyłącznie po to, by uprawiać propagandę opartą na najohydniejszych totalitarnych wzorcach.

pawel34

Użytkownik

0  

Wejdź na forum o tym gdzie zjeść, tam przeczytasz masę opinii na temat każdej możliwej restauracji. A jeżeli nie, to po prostu mapa google i weryfikacja oceny i opinii konkretnego lokalu Wink

oliwiawu

Użytkownik

0  

Tak kulinarnych doznań, jakie przeżyłam w Restauracji Akademia w Warszawie, nigdy wcześniej nie miałam. Myślałam, że ze względu na wysoki standard lokalu obiad mnie będzie dużo kosztował. Jednak za suma z pieca z kurkami i purée ziemniaczanym zapłaciłam bardzo rozsądną kwotę. Nie bójcie się ekskluzywnego wyglądu lokalu! Tu naprawdę można pysznie zjeść w rozsądnej cenie i wspaniale spędzić czas w miłej atmosferze.

Jola1998

Użytkownik

0  

Tak samo jest w Bubbles Bar Warszawa , jadłam tam w zeszłym tygodniu. Spróbowałam ich mięs, ale najbardziej rozsmakowałam się w w wołowinie po burgundzku. Chętnie tam jeszcze wrócę przed końcem listopada, bo oprócz smacznej kuchni dostanę kieliszek jakiegoś dobrego szampana gratis przy rezerwacji przez TripadVistor.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS