Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Studia podyplomowe Rachunkowość

adela

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam czy jest ktoś kto robi studia podyplomowe na Rachunkowości?

jjusti18

Debiutant

**

-1  

ja robiłam studia z rachunkowością, ale stwierdziłam że to nie dla mnie teraz podjęłam się studiów na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i wybrałam odnawialne zródła energii , ta specjalizacja bardziej do mnie przemawia. Dodatkowo uważam, że jest zapotrzebowanie na tego typu specjalizacje. Po studiach panuje rozpocząć pracę w przedsiębiorstwach zajmujących się czynną ochroną środowiska.

Jola1998

Użytkownik

0  

Skończyłam studia I stopnia na księgowości. Co byś chciała wiedzieć ? Cieszę się, że ukończyłam ten kierunek, teraz myślę nad managerem e-commerce. Lubię kupować i sprzedawać w Internecie, a wiem, że ten kierunek poszerzy moją wiedzę w tym temacie. Za to dzięki księgowości może uda mi się samej zadziałać w e-biznesie. Mam tylko problem z wyborem szkoły. Koledzy zachwalają uczelnię z Katowic właśnie, a ja czytałam o tej https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/stud...merce/opis wiele dobrego. Jak myślisz, powinnam się kierować poleceniami znajomych czy opiniami w Internecie i własnym przeczuciem? Chciałabym mieszkać, uczyć się i pracować właśnie we Wrocławiu, ale jeśli szkoła nie będzie mi odpowiadać, nic z tego nie będzie.

Kora00

Debiutant

**

0  

A na studia podyplomowe po ekonomii myśicie ze bedzie dobrze? Bo niedługo się do Katowic z Zabrza przenoszę i chciałabym zacząć podyplomówke, ale nie wiem dokładnie z czego i chce zebrac opinie Wink

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
    Dla kobiet: https://vialise.pl/

Marek123

Debiutant

**

0  

Ja jestem teraz na e-learning studia podyplomowe Kraków na WSE i jestem bardzo zadowolony z tego kierunku. Zajęcia bardzo mnie wciągnęły i są świetnie prowadzone bo jest wiele praktycznych zagadnień. Jeszcze się nie spotkałem, żeby wykładowcy byli tak zaangażowani w przekazanie wiedzy studentom. Jeśli ktoś się zastanawia nad takim kierunkiem (a moim zdaniem jest przyszłościowy) to polecam http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-l...-wdrazanie

marian334

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem ten kierunek studiów jest bardzo dobry. W obecnych czasach bardzo brakuje wykwalifikowanych księgowych.

oliwiawu

Użytkownik

0  

Są tu może absolwenci albo studenci Akademii Polonijnej w Częstochowie? Rozważam studia pielęgniarskie na tej uczelni i chcę się dowiedzieć jak najwięcej o tej uczelni. Czytałam że warto się tam dostać i studiować, mają ciekawy i fajny Erasmus . Jak sądzicie?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS