Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zmiany w mieszkaniu, domu.

fasola1

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Poszukujesz inspiracji, która w pełni odpowie na Twoje potrzeby? Może warto poczytać nieco pism lub blogów, które odnajdują się w klimacie aranżacji. Wiele ciekawych spostrzeżeń znajdziesz na EsencjaDesing dla mLocum którymi śmiało możesz się inspirować.

maxel88

Użytkownik

0  

Lubię zmiany w otoczeniu, zawsze podchodzę do nich entuzjastycznie. Również na etapie ich wprowadzania, a więc niekiedy ciężkiej pracy- jak np. teraz gdy w domu wraz z ojcem i szwagrem robimy generalny remont. Planujemy zrobić sufity podwieszane z odpowiednio wkomponowanym oświetleniem. Już na samym początku zdarzyła się jednak mała wpadka. Szwagier kupił tuleje z mosiądzu, a ja jestem zdania, że one nie zdadzą tu egzaminu, lepszej jakości są przecież tulejki wciskane ze stali węglowej ocynkowanej i chyba bez problemu da się je kupić gdzieś na mieście? Fakt, mało mamy jednak czasu na chodzenie po sklepach budowlanych, może polecicie mi jakiś niedrogi internetowy? Chcemy jak najszybciej odmienić na lepsze nasz stary domSmile

Hadrian27

Debiutant

**

0  

Chyba tam zajrzę, wygląda interesująco Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS