Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych u┼╝ytkownik├│w
Najlepsze konto bankowe dla student├│w
  1. mBank eKONTO - 50% os├│b
  2. ING Bank ┼Ül─ůski - 25% os├│b
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 

jhania

Debiutant

**

Post├│w: 21

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Sep 2008

Status: Offline

0  

Po zalogowaniu w zak┼?adce m├│j plan, nie pokazuje mi si─? jak napisano w instrukcji odno┼?nik oferta planu podstawowego lecz oferta innych wydzia┼?├│w. Napisalam do smsh, no ale co z tego b─?dzie to nie wiem.
    Czy wyb├│r w-fu dotyczy tak┼če studi├│w zacznych 2 stopnia? Pisze, ┼če obowi─?zkowo na pierwszem i drugim semestrze studi├│w (ale jakich?)
    pozdrawiam

tac

Debiutant

**

Post├│w: 13

0  

No to szcz─?┼?ciarze z was. Ja tylko awizo w skrzynce zasta┼?am. No nic, jutro czeka mnie wycieczka na poczt─?. Jak odbior─? list i za┼?o┼č─? sobie konto w dziekanacie, to postaram si─? pom├│c co┼? porozgryza─? Wink

LaBelle

Debiutant

**

Post├│w: 8

0  

jhania napisał(a):
    Czy wyb├│r w-fu dotyczy tak┼če studi├│w zaocznych 2 stopnia? Pisze, ┼če obowi─?zkowo na pierwszm i drugim semestrze studi├│w (ale jakich?)
    pozdrawiam

Z tego co wiem, na zaocznych w og├│le nie ma zaj─?─? w-f.
    Je┼?li si─? myl─? prosz─? mnie poprawi─? Smile

Nie wiem za to co z j─?zykami. Czy na uzupe┼?niaj─?cych te┼č s─? zaj─?cia j─?zykowe ?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2008 20:20 przez LaBelle.

Akassha

Debiutant

**

Post├│w: 7

0  

Z tego co przegl─?da┼?am plany zaj─?─? grup z I semestru to nie ma tam w-f. Sama jeszcze nie wiem jaka jestem grupa, wi─?c tak patrzy┼?am po kolei wszystkie grupy jak leci i nie widzia┼?am tam zaj─?─? z w-f Smile

dose

Debiutant

**

Post├│w: 10

0  

karteczka w┼?o┼čona do listu z AE jest "standardowa" tzn. dostaj─? j─? zar├│wno dzienni jak i zaoczni, dlatego nie ka┼čdego dotyczy
    Ponadto odno┼?nie wf-u i j─?zyk├│w jest napisane, i┼č dotycz─? one tylko niekt├│rych kierunk├│w

mam nadzieje, ┼če rozjasni┼?am watpliwo┼?ci - jak nie wszystkiego si─? dowiemy na spotkaniu Smile
    pozdrawiam

Akassha

Debiutant

**

Post├│w: 7

0  

A mam takie pytanie. Bo dosta┼?am dzisiaj list z uczelni i nic tam nie pisze na temat mojej grupy. Jedynie co to mam ID u┼čytkownika i has┼?o, aby zalogowa─? si─? do wirtualnego dziakanatu. Po zalogowaniu si─? mog─? wybra─? sobie j─?zyki, obejrze─? finanse i w sumie to wszystko. Nie pisze nic na temat mojej grupy, tym samym nie wiem jaki mam plan. Czy Wy r├│wnie┼č nie macie podanej grupy do kt├│rej nale┼čycie?? (jestem na I semestrze).

jhania

Debiutant

**

Post├│w: 21

0  

W jakiej jeste┼?my grupie mamy dowiedzie─? si─? 17. na spotkaniu. A co to wyboru zaj─?─? to dosta┼?am maila zwrotnego z smsh:
    "(...) Na Pani kierunku nie oferujemy w pierwszym semestrze przedmiot├│w do
    wyboru, ma ona charakter informacyjny. Oferta Studium Wychowania Fizycznego
    dotyczy student├│w I stopnia. (...)"
    To oznacza┼?oby, ze j─?zyki te┼č nas nie dotycz─?.

Strife

Debiutant

**

Post├│w: 5

0  

dotycz─? dotycz─? Smile , musisz da─? te kt├│re podawa┼?a┼? przy rekrutacji. Co do przedmiot├│w to b─?dziemy dopiero na 2 roku wybiera─? dlatego napisali Ci ┼če maj─? one charakter informacyjny.

btw jest kto┼? z zaocznej gospodarki ? Tongue

dose

Debiutant

**

Post├│w: 10

0  

ja uzyska┼?am informacje, i┼č j─?zyki oraz wf nie dotycza studi├│w II stopnia kierunek Finanse i Rachunkowo┼?─?,
    co do przedmiot├│w swobodnego wyboru - wyboru b─?dziemy dokonywac przed 3 semestrem (drugi rok)
    J─?zyki podane w rejestracji by┼?y konieczne, poniewaz jest to standardowa procedura rejestracji, a j─?zyki sa wymagane na innnych kierunkach - dltego trzeba by┼?o to wype┼?nia─?, no bo ka┼čdy musia┼?

jak ktos ma inne informacje to prosze napisa─?

pozdrawiam

Shage

Debiutant

**

Post├│w: 8

0  

Dzi┼? dzwoni┼?am do dziekanatu i sytuacja wygl─?da tak, ┼če mamy wydrukowa─? deklaracj─? z przedmiotami obowi─?zkowymi podpisa─? j─? i zanie┼?─? do dziekanatu 17.10.
    Przedmioty swobodnego wyboru b─?dziemy wybiera─? w p├│┼║niejszym terminie, o wszystkim nam powiedz─?.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS