Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Shage

Debiutant

**

Post├│w: 8

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Sep 2008

Status: Offline

0  

m├│wi─? oczywi┼?cie o uzupe┼?niaj─?cych magisterskich.

jhania

Debiutant

**

Post├│w: 21

0  

Czy jak wchodzicie do zak┼?adki plan podstawowy to macie w wybranych przedmiotach zak┼?adk─? j─?zyki obce?
    Ja chyba mam t─? stronk─? jak─?s wybrakowan─?Smile

dose

Debiutant

**

Post├│w: 10

0  

hm jak wida─? ka┼čdy ma inne info Smile

ja tez jestem na uzupe┼?niaj─?cych wi─?c za rad─? ahage wydrukuje, ale jak ? jakies wskaz├│wki - pojawia sie plan podstawowy, ale gdzie sie to drukuje?

pozdrawiam

jhania

Debiutant

**

0  

A tak z innej beczki... czy kto┼? z Was wybiera si─? na rachunkowo┼?─?, a jest po niezbyt pokrewnym kierunku (i nie po ekonomiku) ?

tac

Debiutant

**

Post├│w: 13

0  

Ale po co mamy drukowa─? deklaracje, skoro nic nie wybieramy teraz? Nawet jakby┼?my chcieli co┼? takiego pisa─?, to sk─?d wiadomo jakie przedmioty b─?d─? do wyboru od przysz┼?ego semestru. Dla mnie to totalna bzdura!

Ja tam na 17 bior─? podpisan─? umow─? i wydrukowane potwierdzenie przelewu.

PS: Te┼č id─? na Rachunkowo┼?─?, jednak nie pasuj─? do kryteri├│w, bo ko┼?czy┼?am licencjata z rachunkowo┼?ci..

---Klaudia---

Debiutant

**

Post├│w: 5

Do┼é─ůczy┼é: Oct 2008

0  

Ludki s┼?uchajcie
    Ci kt├│rzy sa na FiR zaocznie i zaczynaj─?,

Dowiedzia┼?am sie od naszej opiekunki roku ┼če my musimy wybrac tylko jezyki obce(takie jakie w procesie rekrutacji). Je┼čeli mamy jakies inne bloki czy oferty to sa one tylko informuj─?ce. Deklaracje do wydrukowania z wybramyni jezykami i obowi─?zkowymi przedmiotami prawdopodobnie pojawia sie automatycznie 8 lub 9 . Klikamy i drukujemy Podpisane przynosimy na pi─?tek. Dok┼?adnie reszty dowiemy si─? w tym dniu.

Strife

Debiutant

**

Post├│w: 5

0  

haaalo jest tu kto┼? z GP zaocznej ? TongueBig Grin

Shage

Debiutant

**

Post├│w: 8

0  

ja tak mam jhaniaSmile pcham sie na rachunkowo┼?─? po Zarzadzaniu tyle ┼če po AE...obawiam sie ale bed─? walczyc

tac

Debiutant

**

Post├│w: 13

0  

Klaudia, ale to chyba dotyczy licencjatu prawda? Bo licencjat ma w planie j─?zyki. Uzupe┼?niaj─?ce j─?zyk├│w nie maj─?..

Jak ju┼č piszecie jakie┼? info, to piszcie dok┼?adniej, czego dotyczy, bo nie potrzebnie potem panike siejecie Big GrinP

jhania

Debiutant

**

0  

Mi si─? pojawi┼?a dzi┼? w esmsh-u w zak┼?adce m├│j plan opcja "Korekty zadeklarowanych przedmiot├│w obieralnych". Tylko nic si─?tam nie wyswietla, wi─?c chyba rzeczywi┼?ci nie powinni┼?my nic wybiera─?. A je┼čeli nawet to przecie┼č maj─? tam komputery i tego 27. nam powiedz─? co i jak, wi─?c mo┼če b─?dzie w razie czego mo┼čna za┼?atwi─? to na miejscu.

Shege je te┼č po zarz. Wink tyle, ┼če na politechnice i sprawdzam czy tylko ja b─?d─? troszk─? "zielona" Tongue

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS