Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Superżywność

monikabert90

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam Was serdecznie,
    chciałam się podzielić z Wami nowością, na jaką ostatnio trafiłam, a mianowicie Funcmeal Superfoods Drink. Jest to mieszanka sproszkowanych superfoods, która oprócz tego, że dostarcza organizmowi wszystkich witamin i minerałów, to jeszcze pozytywnie wpływa na koncentrację i skupienie, na przykład podczas nauki.
    I wcale nie jest droga, bo jedna saszetka wychodzi za kilka złotych (a wpisując przy zamówieniu "FCKGW1" otrzymacie jeszcze 10 złotych rabatu).
    Co wogóle sądzicie o tego typu produktach? Wierzycie w ich dobroczynne działanie na organizm?

piwko

Debiutant

**

0  

No dużo teraz się słyszy o tej superżywności - ja osobiście nie jestem przekonany. Ma ktoś jakieś artykuły poparte badaniami naukowymi na temat tego jaki wpływ ma ta żywność na organizm?

magda906

Użytkownik

0  

Sama staram się jeść racjonalnie i stawiam na jakość i zawartość produktów, które na codzień wybieram. Ja raczej bym nie kupowała, ale każdy ma swoje argumenty. Poczytaj opinie. Ja radzę naturę, choćby chia które pokochaliśmy. Na http://marketbio.pl/category/nasiona-chi...szpanskiej kupisz nasiona taniej, możesz spróbować. Dodajesz je niemal do wszystkiego, ja polecam fit desery z chia w roli głównej Smile

Manta

Debiutant

**

0  

Nie jestem zwolenniczka tego typu odzywek,mikstur,raczej skłaniam się ku zdrowym sokom,takich bez cukru,konserwantów i sztucznych barwników.Warto wejść na http://www.sadywincenta.pl/
    i poznać ofertę i niesamowite produkty jakie oferują.Są to soki z najwyższej półki,smaczne,zdrowe i warzywno-owocowe,każdy z pewnością znajdzie smak który lubi.

Franka300

Debiutant

**

Status: Online

0  

Ja bym się z tym udał do specjalisty. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie Smile

Chciałbym
    zrozumieć przyjaciela,
    który umarł dwa lata temu
    i do tej pory jeszcze nie wrócił.

FortelSA

Debiutant

**

0  

A nie lepiej samemu zrobic odzywcze i energetyczne shakei , jest pełno przepisów w internecie

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS