Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
WF, karty zaliczeniowe i oprogramowanie.

Maggi

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej Smile

Mam kilka pytań ... Pierwsze o wf Wink Czy jeśli chę odrobić zajęcia u kogoś innego niż mam wf, to potrzebuję jakąś specjalną kartkę wydrukować? Jedni mówią, że tak, drudzy, że nie i już sama nie wiem Tongue

Teraz chciałabym wiedzieć o co chodzi z tymi kartami zaliczeniowymi. Ostatnio pani z mikroekonomii się nas pytała, czy już je mamy ... My oczywiście nic nie wiemy xD Trzeba je samemu odebrać, dostaniemy jak będzie sesja? Czy jeszcze jakoś inaczej? Wink

Wcześniej już był temat o tym, ale chciałabym wiedzieć co trzeba dokładnie zrobić, żeby otrzymać darmowego Windowsa.

Jeśli odpowiedzi na te pytania już były to przepraszam, że zaśmiecam forum Smile Z góry jednak dziękuję za jakąkolwiek pomoc Big Grin

pina6

Użytkownik

3  

co do w f to w budynku C na dole obok basenu można dostać kartke z którą idziesz odrabiać zajęcia
    co do kart zaliczeniowych to najlepiej jak starosta grupy odbierze je z dziekanatu ale wydaje mi się ze jeszcze ich nie ma ale to tez zależy od wydziału najlepiej puść zapytać

Asou

Debiutant

**

0  

Co do kart zaliczeniowych to starosta waszej grupy powinien dostać maila, że musi je odebrać w dziekanacie. Sprawdźcie, bo już dużo grup ma takowe karty wydane i odebrane (przynajmniej rok 2 FiR tak ma Tongue )

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2012 18:31 przez Asou.

pina6

Użytkownik

3  

Fir ma zawsze wszsystko wczesniej tak jak z harmonogramem sesji wy juz macie a takie np zarzadzanie ciagle czeka Tongue

Kimi

Użytkownik

2  

Zarządzanie też już ma karty Big Grin

gdynia

Parlament Studencki

29  

To czy karty są już do odbioru, zależy od wydziału Wink informację dostają wszyscy albo tylko starości (zależy od pani z dziekanatu). Karty powinien odebrać starosta.

Co do Windowsa: http://www.ci.ue.katowice.pl/content/view/34/47/

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2012 22:36 przez gdynia.

antee

Debiutant

**

0  

a jeżeli chodze na basen to zajęcia musze odrobic rowniez na basenie?

gdynia

Parlament Studencki

29  

Nie, choć to zależy od prowadzącego... ale chyba jedynym, który pozwala na odrabianie zajęć tylko na swoich fakultetach jest Patalong, więc jeśli nie masz z nim to możesz odrabiać na czym chcesz i z kim chcesz Wink

bladosz11

Debiutant

**

0  

Osobiście jeśli ja potrzebuję dedykowanego oprogramowania to najchętniej korzystam z https://craftware.pl/ gdzie wiem, że na pewno będzie ono takie jakie sobie zażyczę. Zresztą wiele firm używa programów pisanych na zamówienie, gdyż nie zawsze na rynku można znaleźć coś sensownego co będzie nam przydatne.

racunk

Debiutant

**

0  

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS