Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Suplementy - tak czy nie?

mpire

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Również się nad tym zastanawiam. Czy tego typu suplementy: https://www.nowafarmacja.pl/dieta-kosmet...enty?ias=1 są skuteczne? Czy pomagają zrzucić zbędny balast?

sówka

Użytkownik

0  

na moje wspierają zrzucanie ;p ale tak jak pisałam nie można ograniczać się tylko do tego i leżeć na kanapie Smile zresztą tak naprawdę to chyba każdemu odpowiada co innego. Mi mój dietetyk polecił właście kurację dicopeg 10g żeby oczyszczać jelita co jakiś czas bo wiadomo że z tymi naszymi dietami i polską tradycyjną kuchnią, nto naprawdę różnie bywa...

kamill89

Debiutant

**

0  

Layla napisał(a):
    Zalezy jakie suplementy, na przykład witaminę D i magnez warto łykać.

Oraz witamine A

szerek

Debiutant

**

0  

Czy stosowaliście Slimunox- Legalneodchudzanie.pl/# ? Czy rzeczywiście pomaga w odchudzaniu?

Doktorek

Debiutant

**

0  

Ja tam jestem zwolennikiem suplementacji, przy wysiłku fizycznym, diecie i codziennemu zabieganiu ważne jest żeby uzupełniać tracone składniki mineralne w każdy możliwy sposób, czytam różne artykuły na ten temat, w ostatnich dniach znalazłem nawet ciekawy blog http://produktysolgar.pl/ na ten właśnie temat, a dodatkowo na temat produktów. Po pierwszych artykułach już mam swoje przemyślenia na ten temat i czekam na następne

wintergold

Debiutant

**

0  

ja mówię im TAK. gdyby nie tabletki na porost włosów to dzisiaj pewnie śmigałbym z łysiną na czubku głowy Big Grin

Monikakader

Debiutant

**

0  

ja myślę, że należy stosować suplementy tylko dobrej jakości ze sprawdzonych źródeł

w.bart

Debiutant

**

0  

Dobry suplement to naturalny suplement! ja już miesiąc zażywam produkt z ekstraktem z czarnego pieprzu, piperine 3 steps bo tak nazywa się produkt który zakupiłam sprawdza się idealnie, na początku nie było widać efektów ale po 2 tygodniach waga ruszyła na łeb na szyję w dół, kończę właśnie pierwsze opakowanie Piperina Max (zostanie mi jeszcze Piperine PRO i Piperine HOT o zwiększonej zawartości ekstraktu i z dodatkami) i już po nim widzę że moja skóra wygląda lepiej jest mniej wodnista i 4 kilogramy mniej. Jestem bardzo zadowolona i polecam szczerze wszystkim którzy potrzebują takiej pomocy. Cały opis znajdziecie na stronie http://piperinemax.pl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017 08:26 przez w.bart.

agaa.

Debiutant

**

0  

Bezden napisał(a):
    Suplementy mogą być przydatne, ale pod warunkiem że posiadamy odpowiednio zbilansowaną dietę, a za pomocą suplementów jedynie ją uzupełniamy o brakujące składniki odżywcze.

Zgadzam się z tym. Dodałabym tylko, żeby patrzeć na skład suplementów, aby był naturalny. Poza tym trzeba też patrzeć, czy składniki w kilku suplementach się nie powielają, żeby uniknąć przedawkowania jakiejś witaminy. Przykładowo, jeżeli tran zawiera również witaminę D i A to nie należy brać innych suplementów z tymi witaminami. Ja stosuję suplementy, bo moja dieta może być uboga w niektóre składniki mineralne. Stałym suplementem jest u mnie magnez i potas, a inne suplementy biorę sezonowo.

fenkuł

Użytkownik

0  

Są fajne produkty – suplementy na odchudzanie typu saszetki diet duet . Rozpuszcza się je w wodzie, a mają inny skład na dzień, inny na noc (na dzień zawierają np. ekstrakt z grejfruta, na noc m.in. L-karnitynę). Pomagają zrzucić zbędne kilogramy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS