Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Suplementy - tak czy nie?

mpire

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Osobiście nie stosuję żadnych suplementów, bo uważam że takie same efekty mogę osiągnąć stosując prawidłowe nawyki żywieniowe i ćwicząc regularnie. Chciałabym też u swoich dzieci wdrożyć małe zmiany więc może to dobre miejsce, aby się poradzić. Znalazłam ostatnio tę stronę zdrowe zamienniki słodyczy. Czy uważacie, że dzieci chętnie sięgną po takie zamienniki?

Lyeer

Użytkownik

0  

Ja się właśnie zastanawiam nie tyle nad suplementacją co po prostu oczyszczaniem organizmu z toksyn Znalazłam takie coś http://neera.pl/ jak syrop Neera i bardzo ciekawi mnie jak on dokładnie działa. Ktoś z was może przechodził taka kurację oczyszczania tym syropem i może mi powiedzieć coś więcej na jej temat?

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Chyba teraz każdy bierze suplementy. nawet na stawy, w założe się że są tu osoby co mają problem z bolącymi stawami. Jednym z takich lepszych suplementów jest Omega Marine Forte+. Dzięki temu suplementowi stawy sa trwalsze, elastyczne, mocniejsze. Sama biorę go już od ponad pół roku jak zaczęły się problemy z kolanami, no ale ja codziennie biegam i intensywnie ćwiczę.

pusia_zolewa

Debiutant

**

0  

Suplementy to nie taka prosta sprawa jak się wydaje. W dzisiejszych czasach mamy dużo oszukanych suplementów. Nie ma sensu kupować niezaufanych suplementów. Moim zdaniem każde kupno suplementu należy konsultować z lekarzem, by podjąć dobrą decyzję. Dobrzy lekarze są zorientowani w kwestii suplementów i dzięki konsultacji nie będziemy kupować "kota w worku".
    Ja zawsze konsultuje zakupy suplementu z lekarzem ze Sport-Kliniki: http://www.sport-klinika.pl/porady-i-kon...rskie.html
    serdecznie polecam tą klinikę.

kores

Debiutant

**

0  

Zdecydowanie nie. Wszystko lekarze mówią, że nie należy stosować suplementów.

jjusti188

Użytkownik

0  

A czy ktoś z was podawał swojemu dziecku taki środek - asecurin junior https://www.apteka-melissa.pl/produkt/as...,6001.html ? Właśnie zastanawiam się nad jego zakupem, ponieważ moja córa ma chyba jelitówkę . Czytałam, że ten środek stosuje się w celu uzupełnienia mikroflory jelit. Czy jest faktycznie skuteczny? Bo z tego co wiedzę to można go stosować zarówno u większych dzieci, jak i nawet u niemowląt.

Daniel810

Debiutant

**

0  

Fajnie, dzięki wielkie za interesujące informacje w tym temacie. Sądzę, że bez wątpienia przydadzą mi się one.

Co głupi straci, tym się mądry wzbogaci

matiksur

Debiutant

**

0  

To jest zdecydowanie zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wiele trudności oszczędzić dzięki temu.

Dobry przykład to połowa kazania.

Andrzejx38

Debiutant

**

0  

Ja osobiście nie używam. Polegam na matce naturze i wybieram orzechy, zdrowe oleje czy ziarno chia Wink Jestem okazem zdrowia !Big Grin No i oczywiście brak śmieciowego jedzenia, regularne treningi, warzywa i jest okay Wink

Patron

Użytkownik

1  

W suplementach nie ma nic złego, więc jeśli stosuje ktoś takie produkty z głową, to może jak najbardziej wspomóc swój organizm.

https://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS