Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki fotograf na wesele?

Nanifo

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukasz idealnego fotografa na swoje wesele? Jeśli tak to koniecznie sprawdź jakie zdjęcia robi http://www.patrykwolanski.pl/ . Jest to bardzo dobry fotograf z niebagatelną wyobraźnią, dzięki któremu zdjęcia z Twojego wesela i ślubu będą niepowtarzalne!

bakatsi

Debiutant

**

0  

Popieram mojego poprzednika w 100%... Nic dodać, nic ująć...

Dowodzenie nie oznacza, że trzeba coś robić... oznacza jedynie konieczność upewnienia się, że inni ludzie robią to, co powinni!

ILUVU

Debiutant

**

0  

Dobra, a teraz podstawowe i zasadnicze pytanie... Czy ten fotograf ma jakiekolwiek wykształcenie związane ze swoim zawodem ? Bo jak nie, to ja podziękuję.

romek95a

Debiutant

**

0  

Chciałabym już myśleć o fotografie Sad Póki co mam najgorszy orzech do zgryzienia- muszę znaleźć idealną salę. Myślicie, że domy weselne to dobra opcja? Zastanawiam się w jakim stylu urządzić przyjęcie... Modne są teraz bardziej nowoczesne czy tradycyjne sale?

Neli

Debiutant

**

0  

Dlaczego fotograf miałby mieć wykształcenie związane z robieniem zdjęć? Czyżby tylko na studiach można było czegoś się nauczyć?

Bezden

Użytkownik

0  

Wykształcenie w przypadku fotografów jest jak dla mnie najmniej istotne, choć nie da się ukryć, że istnieją różne szkoły, gdzie ludzie mogą podszkolić się w robieniu zdjęć i obrabianiu ich. Najlepiej jest jednak obejrzeć portfolio danej firmy, która specjalizuje się w fotografii ślubnej, czy weselnej. Ja przykładowo zdecydowałem się na krakowską firmę Fotopress55, bo bardzo spodobały mi się przykładowe prace, które można znaleźć na http://fotopress55.pl/. Wybór odpowiedniego fotografa jest dość istotny, od tego zależeć może jakość zdjęć Wink

dragu

Debiutant

**

0  

Ja bym ten temat zostawił specom. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie...

Na tym świecie żyją miliony ludzi; każdy z nich tęskni, szuka spełnienia u innych, a jednak się izoluje.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Na pewno tutaj http://www.lasonfotografia.pl/14,slub jest namiar na fotografa godnego godnego uwagi. Naprawdę ciekawe zdjęcia ma w swoim portfolio. Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, że każdy lubi coś innego.

Koper123

Debiutant

**

0  

Ludzie przecież to zwykły spam, każdy wie, że fotograf na ślub studenta musi być TANI Big Grin

misia8603

Debiutant

**

0  

My fotografa mamy już zarezerwowanego w swojej okolicy bo praktycznie każdy go bierze i wiemy, że robi świetne zdjęcia Smile Ej a jak już jesteśmy przy ślubie to powiedzcie mi jakie kupujecie poduszki na obrączki ? Ja znalazłam coś w tym stylu slubnybucik.pl takie w kształcie kwiatka i powiedzcie mi co o Tym myślicie ? Dobre to będzie rozwiązanie ?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS