<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<rss version="2.0" xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/" xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/">
	<channel>
		<title><![CDATA[Forum AE Katowice - Wszystkie fora]]></title>
		<link>http://forum.aekatowice.pl/</link>
		<description><![CDATA[Forum AE Katowice - http://forum.aekatowice.pl]]></description>
		<pubDate>Tue, 07 Feb 2012 18:20:42 +0100</pubDate>
		<generator>MyBB</generator>
		<item>
			<title><![CDATA[SCENA ARTYSTYCZNA ROE]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2687</link>
			<pubDate>Mon, 06 Feb 2012 10:52:58 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2687</guid>
			<description><![CDATA[Witam !<br />
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na Scenę <br />
Artystyczną ROE! Będziecie mogli wziąć udział w koncertach, pokazie mody i stylizacji, obejrzeć prezentacje zdjęć.<br />
<br />
Celem jest zaprezentowanie umiejętności i zainteresowań słuchaczów szkoły oraz oczywiście dobra zabawa. :))<br />
<br />
Szczegóły: w załączniku oraz na facebooku, dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych !<br />
<br />
https://www.facebook.com/events/161765360605003/<br />
<br />
Do zobaczenia w sobotę w guga !]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam !<br />
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów na Scenę <br />
Artystyczną ROE! Będziecie mogli wziąć udział w koncertach, pokazie mody i stylizacji, obejrzeć prezentacje zdjęć.<br />
<br />
Celem jest zaprezentowanie umiejętności i zainteresowań słuchaczów szkoły oraz oczywiście dobra zabawa. :))<br />
<br />
Szczegóły: w załączniku oraz na facebooku, dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych !<br />
<br />
https://www.facebook.com/events/161765360605003/<br />
<br />
Do zobaczenia w sobotę w guga !]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[logistka i zarzadanie - sporo książek do sprzedania]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2686</link>
			<pubDate>Sat, 04 Feb 2012 16:55:28 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2686</guid>
			<description><![CDATA[Witam, <br />
Mam do sprzedania sporo książek do logistyki, zarządzania etc.<br />
1)Marian Sołtysik -"Zarządzanie Logistyczne" III Wydanie zmienione i rozszerzone Katowice 2003 -10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 130, okładka miękka.<br />
2)Jolanta Bernais, Jolanta Ingram, Teresa Krasińska -"ABC Współczesnych Koncepcji i Metod Zarządzania" Katowice 2007 - 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 152, okładka miękka.<br />
3) Jerzy Majewski -"Informatyka dla Logistyki" Wydanie III  -Biblioteka Logistyka Poznań 2008- 35 zł stan bardzo dobry, ilość stron 315, okładka miękka.<br />
4) Stanisław Krzyżaniak -"Podstawy Zarządzania Zapasami w przykładach" wydanie III -Biblioteka Logistyka, 30 zł stan bardzo dobry, ilość stron 269, okładka miękka.<br />
5) Ireneusz Fechner -"Zarządzanie łańcuchem dostaw" Wyższa Szkoła Logistyki Poznań 2007, 28 zł stan bardzo dobry, ilość stron 296, okładka miękka. <br />
6)John J. Coyle, Edward J. Bardi, C.John Langley Jr. -"Zarządzanie Logistyczne" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2007<br />
65 zł, stan dobry, ilość stron 734, okładka miękka. <br />
7)Czesław Skowronek, Zdzisław Sarjusz-wolski -"Logistyka w przedsiębiorstwie" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, wydanie IV zmienione, Warszawa 2008, 35 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 355, okładka miękka. <br />
8)Marek Kasperek-"Planowanie i Organizacja Projektów Logistycznych" Katowice 2006, 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 142, okładka miękka. <br />
9) Zdzisław Dudziński, Michał Kizyn -"Poradnik Magazyniera" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2008, 15 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 419, okładka miękka.<br />
10) Elżbieta Gołębska -"Logistyka w gospodarce światowej", Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2009, 25 zł, stan bardzo dobry.<br />
11) Bogusław Śliwczyński,"Planowanie Logistyczne" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk wydanie 2, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, 25 zł, ilość stron 330, stan bardzo dobry, okładka miękka. <br />
12) Stanisław Krzyżaniak, Piotr Cyplik -"Zapasy i magazynowanie" TOM I Zapasy Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik Logistyk, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, ilość stron 300, 20 zł, stan bardzo dobry, okładka miękka.<br />
13) Lynn Williams -"Rozmowa Kwalifikacyjna bez tajemnic" One press, ksiazki klasy bussiness, Wydawnictwo Helion Gliwice 2006, 20 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 226, okladka miękka. <br />
14) Cecil Bozarth, Robert B. Handfield -"Wprowadzenie do Zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw" -Kompletny Podręcznik Logistyki i Zarządzania Dostawami, Wydawnictwo Helion 2007 70 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 726, okładka twarda.<br />
15) Ewa Płaczek -"Logistyka międzynarodowa" II Wydanie zmienione i rozszerzone, Katowice 2006, 10 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 147, okładka miękka.<br />
16) Grażyna Gierszewska, Maria Romanowska -"Analiza strategiczna przedsiębiorstwa" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2007, 30 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 352, okładka miękka. <br />
17) Jacek Szołtysek -"Podstawy Logistyki miejskiej" - Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Katowicach, 2007, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 168, okładka miękka.<br />
18) Danuta Kisperska Moroń, Stanisław Krzyżaniak - "Logistyka"<br />
Biblioteka Logistyka, Poznań 2009, 50 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 503, okładka twarda. <br />
19) Frederick J. Beier, Krzysztof Rutkowski -"Logistyka" Szkoła Główna Handlowa, 1993, 7 zł, stan lekko zniszczona okładka , ilość stron 220, okladka miękka. <br />
20) "Podstawa Logistyki" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk, Wydanie 2, Praca zbiorowa, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008<br />
20 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 201, okładka miękka. <br />
21) Jozef Nowacki, Zygmunt Tobor -"Wstep do Prawoznawstwa", wydanie II, wydawnictwo Zakamczyce 2002, 35 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 301, okładka miękka. <br />
22)Krystyna Kowalska - "Logistyka Zaopatrzenia", Katowice 2005, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron140, okładka miękka.<br />
23)David Begg, Stanley Fischer, Rudiger Dornbusch-"Mikroekonomia", Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2003, 45 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 558, okładka miękka. <br />
24) Kenneth Lysons -"Zakupy zaopatrzeniowe" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2004, 45 zł,ilość stron 504, okładka miękka.<br />
25) Kazimierz Perechuda -"Zarzadzanie Przedsiębiorstwem Przyszłosci - Koncepcje, modele, metody, Biblioteka Biznesmena 2000, 35 zł, ilość stron 318, okładka miękka. <br />
26) 6 książek Biblioteka Gazety Wyborczej:a) Praca - Szukam, Zmieniam, Wybieram część 1,ilość stron 128, b) Jak i Gdzie skutecznie szukać pracy? część 2 ilość stron 120, c) Jak napisać najlepsze CV i list motywacyjny -część  3, ilość stron 127, d) Jak najlepiej zarezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? część 4, ilość stron 116 e)Jak wynegocjować najlepsze warunki zatrudnienia? część 5, ilość stron 128 <br />
f)Mam juz pracę Prawo w pracy część 6ilość stron 128.--&gt; 6 książek w twardych oprawach w cenie 40zl całość. <br />
<br />
Możliwość negocjacji przy wyborze kilku pozycji. <br />
Kontakt tel :668-405-122 lub GG:9087680<br />
Odbiór w Katowicach, możliwy również odbiór na terenie uczelni.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam, <br />
Mam do sprzedania sporo książek do logistyki, zarządzania etc.<br />
1)Marian Sołtysik -"Zarządzanie Logistyczne" III Wydanie zmienione i rozszerzone Katowice 2003 -10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 130, okładka miękka.<br />
2)Jolanta Bernais, Jolanta Ingram, Teresa Krasińska -"ABC Współczesnych Koncepcji i Metod Zarządzania" Katowice 2007 - 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 152, okładka miękka.<br />
3) Jerzy Majewski -"Informatyka dla Logistyki" Wydanie III  -Biblioteka Logistyka Poznań 2008- 35 zł stan bardzo dobry, ilość stron 315, okładka miękka.<br />
4) Stanisław Krzyżaniak -"Podstawy Zarządzania Zapasami w przykładach" wydanie III -Biblioteka Logistyka, 30 zł stan bardzo dobry, ilość stron 269, okładka miękka.<br />
5) Ireneusz Fechner -"Zarządzanie łańcuchem dostaw" Wyższa Szkoła Logistyki Poznań 2007, 28 zł stan bardzo dobry, ilość stron 296, okładka miękka. <br />
6)John J. Coyle, Edward J. Bardi, C.John Langley Jr. -"Zarządzanie Logistyczne" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2007<br />
65 zł, stan dobry, ilość stron 734, okładka miękka. <br />
7)Czesław Skowronek, Zdzisław Sarjusz-wolski -"Logistyka w przedsiębiorstwie" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, wydanie IV zmienione, Warszawa 2008, 35 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 355, okładka miękka. <br />
8)Marek Kasperek-"Planowanie i Organizacja Projektów Logistycznych" Katowice 2006, 10 zł stan bardzo dobry, ilość stron 142, okładka miękka. <br />
9) Zdzisław Dudziński, Michał Kizyn -"Poradnik Magazyniera" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Warszawa 2008, 15 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 419, okładka miękka.<br />
10) Elżbieta Gołębska -"Logistyka w gospodarce światowej", Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2009, 25 zł, stan bardzo dobry.<br />
11) Bogusław Śliwczyński,"Planowanie Logistyczne" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk wydanie 2, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, 25 zł, ilość stron 330, stan bardzo dobry, okładka miękka. <br />
12) Stanisław Krzyżaniak, Piotr Cyplik -"Zapasy i magazynowanie" TOM I Zapasy Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik Logistyk, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008, ilość stron 300, 20 zł, stan bardzo dobry, okładka miękka.<br />
13) Lynn Williams -"Rozmowa Kwalifikacyjna bez tajemnic" One press, ksiazki klasy bussiness, Wydawnictwo Helion Gliwice 2006, 20 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 226, okladka miękka. <br />
14) Cecil Bozarth, Robert B. Handfield -"Wprowadzenie do Zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw" -Kompletny Podręcznik Logistyki i Zarządzania Dostawami, Wydawnictwo Helion 2007 70 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 726, okładka twarda.<br />
15) Ewa Płaczek -"Logistyka międzynarodowa" II Wydanie zmienione i rozszerzone, Katowice 2006, 10 zl, stan bardzo dobry, ilość stron 147, okładka miękka.<br />
16) Grażyna Gierszewska, Maria Romanowska -"Analiza strategiczna przedsiębiorstwa" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2007, 30 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 352, okładka miękka. <br />
17) Jacek Szołtysek -"Podstawy Logistyki miejskiej" - Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Katowicach, 2007, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 168, okładka miękka.<br />
18) Danuta Kisperska Moroń, Stanisław Krzyżaniak - "Logistyka"<br />
Biblioteka Logistyka, Poznań 2009, 50 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 503, okładka twarda. <br />
19) Frederick J. Beier, Krzysztof Rutkowski -"Logistyka" Szkoła Główna Handlowa, 1993, 7 zł, stan lekko zniszczona okładka , ilość stron 220, okladka miękka. <br />
20) "Podstawa Logistyki" Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk, Wydanie 2, Praca zbiorowa, Biblioteka Logistyka, Poznań 2008<br />
20 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 201, okładka miękka. <br />
21) Jozef Nowacki, Zygmunt Tobor -"Wstep do Prawoznawstwa", wydanie II, wydawnictwo Zakamczyce 2002, 35 zł, stan bardzo dobry,ilość stron 301, okładka miękka. <br />
22)Krystyna Kowalska - "Logistyka Zaopatrzenia", Katowice 2005, 10 zł, stan bardzo dobry, ilość stron140, okładka miękka.<br />
23)David Begg, Stanley Fischer, Rudiger Dornbusch-"Mikroekonomia", Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2003, 45 zł, stan bardzo dobry, ilość stron 558, okładka miękka. <br />
24) Kenneth Lysons -"Zakupy zaopatrzeniowe" Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2004, 45 zł,ilość stron 504, okładka miękka.<br />
25) Kazimierz Perechuda -"Zarzadzanie Przedsiębiorstwem Przyszłosci - Koncepcje, modele, metody, Biblioteka Biznesmena 2000, 35 zł, ilość stron 318, okładka miękka. <br />
26) 6 książek Biblioteka Gazety Wyborczej:a) Praca - Szukam, Zmieniam, Wybieram część 1,ilość stron 128, b) Jak i Gdzie skutecznie szukać pracy? część 2 ilość stron 120, c) Jak napisać najlepsze CV i list motywacyjny -część  3, ilość stron 127, d) Jak najlepiej zarezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? część 4, ilość stron 116 e)Jak wynegocjować najlepsze warunki zatrudnienia? część 5, ilość stron 128 <br />
f)Mam juz pracę Prawo w pracy część 6ilość stron 128.--&gt; 6 książek w twardych oprawach w cenie 40zl całość. <br />
<br />
Możliwość negocjacji przy wyborze kilku pozycji. <br />
Kontakt tel :668-405-122 lub GG:9087680<br />
Odbiór w Katowicach, możliwy również odbiór na terenie uczelni.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Darmowe ogłoszenia Katowice]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2685</link>
			<pubDate>Sat, 04 Feb 2012 11:03:26 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2685</guid>
			<description><![CDATA[Witam<br />
<br />
Portal http://planetaofert.pl to darmowe ogłoszenia.<br />
Znajdziesz tu oferty z 34 największych miast Polski.<br />
<br />
Strona miasta Katowice http://katowice.planetaofert.pl<br />
<br />
Wspierajcie darmowe projekty.<br />
<br />
Pozdrawiam<br />
Kamil]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam<br />
<br />
Portal http://planetaofert.pl to darmowe ogłoszenia.<br />
Znajdziesz tu oferty z 34 największych miast Polski.<br />
<br />
Strona miasta Katowice http://katowice.planetaofert.pl<br />
<br />
Wspierajcie darmowe projekty.<br />
<br />
Pozdrawiam<br />
Kamil]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Przeniesienie z innej uczelni]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2684</link>
			<pubDate>Fri, 03 Feb 2012 21:56:15 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2684</guid>
			<description><![CDATA[Cześć wszystkim:) Studiuję I rok Gospodarki Przestrzennej na UEKu w Krakowie, ale czuje że styl prowadzenia na tej uczelni mojego kierunku nie jest do końca tym na co liczyłem. Chciałbym przenieść się na UEK do Katowic na ten sam kierunek głównie ze względu na lepsze specjalizacje. Tutaj mam kilka pytań do was (może ktoś będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi:)). Jak wygląda sprawa przenosin z innej uczelni? (czy jest to w miarę wykonalne), Do kogo powinienem się zwrócić z dokładniejszymi pytaniami, no i wreszcie najważniejsza kwestia: otóż słyszałem, że specjalizację wybiera się na I roku studiów, a przenieść można się po pierwszym. Czyli jak wygląda ta kwestia? Będe mógł dołączyć do tej specjalizacji dla której nie ukrywam chce się przenieść, czy dorzucą mnie tam gdzie będzie miejsce? Bardzo liczę na jakieś odpowiedzi:)<br />
Pozdrawiam:)]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Cześć wszystkim:) Studiuję I rok Gospodarki Przestrzennej na UEKu w Krakowie, ale czuje że styl prowadzenia na tej uczelni mojego kierunku nie jest do końca tym na co liczyłem. Chciałbym przenieść się na UEK do Katowic na ten sam kierunek głównie ze względu na lepsze specjalizacje. Tutaj mam kilka pytań do was (może ktoś będzie w stanie udzielić mi odpowiedzi:)). Jak wygląda sprawa przenosin z innej uczelni? (czy jest to w miarę wykonalne), Do kogo powinienem się zwrócić z dokładniejszymi pytaniami, no i wreszcie najważniejsza kwestia: otóż słyszałem, że specjalizację wybiera się na I roku studiów, a przenieść można się po pierwszym. Czyli jak wygląda ta kwestia? Będe mógł dołączyć do tej specjalizacji dla której nie ukrywam chce się przenieść, czy dorzucą mnie tam gdzie będzie miejsce? Bardzo liczę na jakieś odpowiedzi:)<br />
Pozdrawiam:)]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Koncert jazzowy]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2683</link>
			<pubDate>Fri, 03 Feb 2012 12:03:44 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2683</guid>
			<description><![CDATA[[center]Kinoteatr Rialto w Katowicach zaprasza na koncert zespołu <br />
<br />
CONTEMPORARY NOISE SEXTET <br />
<br />
18 LUTEGO | NIEDZIELA | 20.00<br />
<br />
www.rialto.katowice.pl [/center]<br />
<br />
Energetyczny jazz z elementami muzyki filmowej, tak w skrócie można określić muzykę Contemporary Noise Sextet. Jednak różnorodność dźwięków jakie produkuje formacja Bartka i Kuby Kapsów nie pozwala jednoznacznie zaszufladkować wypracowanego przez muzyków stylu.<br />
<br />
Trochę historii: jesienią 2006 ukazała się debiutancka płyta zespołu „Pig Inside The Gentleman”, która zebrała bardzo pozytywne recenzje i została jedną z płyt roku w plebiscycie Radiowej Trójki. Zespół zebrał bardzo przychylne recenzje w prasie.<br />
<br />
Kolejne dwie płyty to:<br />
<br />
- "Theater Play Music" - płyta z muzyką do spektaklu Przemysława Wojcieszka pt. "Miłość ci wszystko wybaczy" granego w Teatrze Polonia w Warszawie<br />
<br />
- “Unaffected Thought Flow”, płyta nagrana w sekstecie. Tym razem zespół prezentuje muzykę bardziej otwartą, więcej tu przestrzeni i improwizacji.<br />
<br />
Na koncercie w Kinoteatrze Rialto, obok starszych kompozycji, zespół przybliży widowni materiał z najnowszej płyty „Ghostwriter’s Joke” wydanej w 2011 roku.<br />
<br />
Bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[[center]Kinoteatr Rialto w Katowicach zaprasza na koncert zespołu <br />
<br />
CONTEMPORARY NOISE SEXTET <br />
<br />
18 LUTEGO | NIEDZIELA | 20.00<br />
<br />
www.rialto.katowice.pl [/center]<br />
<br />
Energetyczny jazz z elementami muzyki filmowej, tak w skrócie można określić muzykę Contemporary Noise Sextet. Jednak różnorodność dźwięków jakie produkuje formacja Bartka i Kuby Kapsów nie pozwala jednoznacznie zaszufladkować wypracowanego przez muzyków stylu.<br />
<br />
Trochę historii: jesienią 2006 ukazała się debiutancka płyta zespołu „Pig Inside The Gentleman”, która zebrała bardzo pozytywne recenzje i została jedną z płyt roku w plebiscycie Radiowej Trójki. Zespół zebrał bardzo przychylne recenzje w prasie.<br />
<br />
Kolejne dwie płyty to:<br />
<br />
- "Theater Play Music" - płyta z muzyką do spektaklu Przemysława Wojcieszka pt. "Miłość ci wszystko wybaczy" granego w Teatrze Polonia w Warszawie<br />
<br />
- “Unaffected Thought Flow”, płyta nagrana w sekstecie. Tym razem zespół prezentuje muzykę bardziej otwartą, więcej tu przestrzeni i improwizacji.<br />
<br />
Na koncercie w Kinoteatrze Rialto, obok starszych kompozycji, zespół przybliży widowni materiał z najnowszej płyty „Ghostwriter’s Joke” wydanej w 2011 roku.<br />
<br />
Bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Weź udział w inter-AKCJACH]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2682</link>
			<pubDate>Thu, 02 Feb 2012 09:26:12 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2682</guid>
			<description><![CDATA[Gliwice dołączają do miast organizujących imprezy dla branży internetowej. Już w lutym rusza pierwsza edycja inter-AKCJI I spotkań interaktywnych.<br />
<br />
Inter-AKCJE I spotkania interaktywne to nietypowy barcamp, czyli impreza skupiająca specjalistów z branży internetowej. Gliwickie spotkania dedykowane są głównie osobom, które dopiero przymierzają się do pracy w branży interaktywnej, studentom kierunków informatycznych i marketingowych. Gośćmi imprezy będą znawcy nowych mediów, specjaliści IT oraz pracownicy agencji interaktywnych. Głównym celem inter-AKCJI jest zaprezentowanie różnych ścieżek kariery w branży interaktywnej i zainspirowanie młodych ludzi do kreatywnego poszukiwania swojego miejsca na współczesnym rynku pracy.<br />
<br />
Gośćmi specjalnymi pierwszego spotkania będą: Michał Dyrda, twórca startupów lingapp.com i dziecisawazne.pl, z branżą internetową związany od 8 lat oraz Artur Strzelecki, pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, organizator Silesia SEM, koordynator Google Online Marketing Challenge.   <br />
<br />
Pierwsza edycja imprezy już 23 lutego w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach.<br />
<br />
Wszystkie szczegóły możecie uzyskać na:<br />
http://www.facebook.com/interAKCJE<br />
https://twitter.com/interAKCJE <br />
https://plus.google.com/u/0/116130099532844041280/posts <br />
oraz oczywiście w tym temacie. <br />
<br />
Wstęp na konferencję bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. <br />
<br />
Zapisy na:<br />
http://www.interakcje.evenea.pl]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Gliwice dołączają do miast organizujących imprezy dla branży internetowej. Już w lutym rusza pierwsza edycja inter-AKCJI I spotkań interaktywnych.<br />
<br />
Inter-AKCJE I spotkania interaktywne to nietypowy barcamp, czyli impreza skupiająca specjalistów z branży internetowej. Gliwickie spotkania dedykowane są głównie osobom, które dopiero przymierzają się do pracy w branży interaktywnej, studentom kierunków informatycznych i marketingowych. Gośćmi imprezy będą znawcy nowych mediów, specjaliści IT oraz pracownicy agencji interaktywnych. Głównym celem inter-AKCJI jest zaprezentowanie różnych ścieżek kariery w branży interaktywnej i zainspirowanie młodych ludzi do kreatywnego poszukiwania swojego miejsca na współczesnym rynku pracy.<br />
<br />
Gośćmi specjalnymi pierwszego spotkania będą: Michał Dyrda, twórca startupów lingapp.com i dziecisawazne.pl, z branżą internetową związany od 8 lat oraz Artur Strzelecki, pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, organizator Silesia SEM, koordynator Google Online Marketing Challenge.   <br />
<br />
Pierwsza edycja imprezy już 23 lutego w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO w Gliwicach.<br />
<br />
Wszystkie szczegóły możecie uzyskać na:<br />
http://www.facebook.com/interAKCJE<br />
https://twitter.com/interAKCJE <br />
https://plus.google.com/u/0/116130099532844041280/posts <br />
oraz oczywiście w tym temacie. <br />
<br />
Wstęp na konferencję bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. <br />
<br />
Zapisy na:<br />
http://www.interakcje.evenea.pl]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Rachunkowość Zarządcza Smejda]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2681</link>
			<pubDate>Wed, 01 Feb 2012 17:34:57 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2681</guid>
			<description><![CDATA[Szukam materiałów oraz testów;) na ten przedmiot prowadzony przez prof. smejdę. zapłacę niemało;)!]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Szukam materiałów oraz testów;) na ten przedmiot prowadzony przez prof. smejdę. zapłacę niemało;)!]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[SKI Safari czyli Austria w pigułce]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2680</link>
			<pubDate>Wed, 01 Feb 2012 14:13:04 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2680</guid>
			<description><![CDATA[Witam wszystkich Użytkowników!<br />
Mam nadzieję, że admin nie skasuje mi tego ogłoszenia.<br />
<br />
Organizuję wyjazd na SKI SAFARI do Austrii i szukam chętnych osób w terminie 2.03 - 11.03 2012.<br />
<br />
Cena od 1099 PLN + 184 EUR skipass (cała Karyntia)<br />
<br />
Codziennie jeździmy w innym kompleksie narciarskim: Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld! To aż 87 wyciągów i ponad 330 km tras zjazdowych! <br />
<br />
Na naszych wyjazdach są instruktorzy, więc Twoja przygoda z Alpami może się dopiero rozpocząć!<br />
<br />
 - Student Travel wyróżnia atrakcyjna cena i dobra integracja.<br />
 - Wyjazd jest kierowany szczególnie do ludzi lubiących dobrą zabawę.<br />
 - Nie musisz być studentem żeby jechać.<br />
<br />
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę http://student.travel.pl/freeski,austria-ski-safari<br />
<br />
Sama także chętnie odpowiem na Wasze pytania.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam wszystkich Użytkowników!<br />
Mam nadzieję, że admin nie skasuje mi tego ogłoszenia.<br />
<br />
Organizuję wyjazd na SKI SAFARI do Austrii i szukam chętnych osób w terminie 2.03 - 11.03 2012.<br />
<br />
Cena od 1099 PLN + 184 EUR skipass (cała Karyntia)<br />
<br />
Codziennie jeździmy w innym kompleksie narciarskim: Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld! To aż 87 wyciągów i ponad 330 km tras zjazdowych! <br />
<br />
Na naszych wyjazdach są instruktorzy, więc Twoja przygoda z Alpami może się dopiero rozpocząć!<br />
<br />
 - Student Travel wyróżnia atrakcyjna cena i dobra integracja.<br />
 - Wyjazd jest kierowany szczególnie do ludzi lubiących dobrą zabawę.<br />
 - Nie musisz być studentem żeby jechać.<br />
<br />
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę http://student.travel.pl/freeski,austria-ski-safari<br />
<br />
Sama także chętnie odpowiem na Wasze pytania.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[DOBRY KOREPETYTOR Z MATMY]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2679</link>
			<pubDate>Tue, 31 Jan 2012 14:34:08 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2679</guid>
			<description><![CDATA[Witam! <br />
Poszukuję dobrego korepetytora z matematyki, który w przystępny sposób rozwiąże oraz wyjaśni sporą ilość zadań (rachunek macierzowy, równania liniowe, ciągi,funkcje). Wszystko może odbyć się on-line;wysłanie rozwiązań itp. Materiał z I roku finansów.<br />
Kontakt drogą mailową:<br />
ekwador_1991@op.pl]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam! <br />
Poszukuję dobrego korepetytora z matematyki, który w przystępny sposób rozwiąże oraz wyjaśni sporą ilość zadań (rachunek macierzowy, równania liniowe, ciągi,funkcje). Wszystko może odbyć się on-line;wysłanie rozwiązań itp. Materiał z I roku finansów.<br />
Kontakt drogą mailową:<br />
ekwador_1991@op.pl]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Badanie Studentów 2011]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2677</link>
			<pubDate>Mon, 30 Jan 2012 16:06:04 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2677</guid>
			<description><![CDATA[Badanie Studentów 2011<br />
<br />
23 stycznia ruszyło zbieranie ankiet z Badania Studentów 2011 organizowanego przez ConQuest Consulting. W czasie jego trwania studenci kierunków ekonomicznych mogą wyrazić swoje zdanie na temat odbytych praktyk czy staży, a także przedstawić swoje preferencje co do pierwszej pracy.<br />
<br />
Jeśli chcesz, aby twoja szkoła pojawiła się w końcowym raporcie z badania i została porównana z największymi uczelniami w Polsce, wejdź na stronę http://badaniestudentow.pl/ankieta i odpowiedz na zadane pytania. Na koniec możesz wziąć udział w konkursie i wygrać iPoda nano 6g.]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Badanie Studentów 2011<br />
<br />
23 stycznia ruszyło zbieranie ankiet z Badania Studentów 2011 organizowanego przez ConQuest Consulting. W czasie jego trwania studenci kierunków ekonomicznych mogą wyrazić swoje zdanie na temat odbytych praktyk czy staży, a także przedstawić swoje preferencje co do pierwszej pracy.<br />
<br />
Jeśli chcesz, aby twoja szkoła pojawiła się w końcowym raporcie z badania i została porównana z największymi uczelniami w Polsce, wejdź na stronę http://badaniestudentow.pl/ankieta i odpowiedz na zadane pytania. Na koniec możesz wziąć udział w konkursie i wygrać iPoda nano 6g.]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Kupię rozwiązania do zbioru ćw.z Rachunkowości finansowej]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2676</link>
			<pubDate>Mon, 30 Jan 2012 14:06:00 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2676</guid>
			<description><![CDATA[Witajcie,<br />
<br />
potrzebuję rozwiązania do zbioru ćwiczeń z rachunkowości finansowej pod. red. Anny Kuzior i M. Rówińskiej, czyli to co przerabialiście udało Wam się przerobić z tego zbioru na ćwiczeniach. Najlepiej jak ktoś miał te ćwiczenia u Kuzior, czy też Rówińskiej, albo u Poniatowskej albo Strojek. Pilnie potrzebuję to poskserować. Poratujcie:-))<br />
<br />
Jeśli ktoś ma takie dobre i dużo rozwiązań z tego zbioru, proszę o kontakt na email: joanna_juraszek@wp.pl lub tutaj na forum.<br />
<br />
Pozdrawiam]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witajcie,<br />
<br />
potrzebuję rozwiązania do zbioru ćwiczeń z rachunkowości finansowej pod. red. Anny Kuzior i M. Rówińskiej, czyli to co przerabialiście udało Wam się przerobić z tego zbioru na ćwiczeniach. Najlepiej jak ktoś miał te ćwiczenia u Kuzior, czy też Rówińskiej, albo u Poniatowskej albo Strojek. Pilnie potrzebuję to poskserować. Poratujcie:-))<br />
<br />
Jeśli ktoś ma takie dobre i dużo rozwiązań z tego zbioru, proszę o kontakt na email: joanna_juraszek@wp.pl lub tutaj na forum.<br />
<br />
Pozdrawiam]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Rachunek Kosztów Logistycznych - Dr Grzywna]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2675</link>
			<pubDate>Mon, 30 Jan 2012 12:25:33 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2675</guid>
			<description><![CDATA[Witam Wszystkich,<br />
Mam pytanie odnośnie Płk. Dr Zbigniewa Grzywny.<br />
Ostatnio grupa (zaoczne) miała egzamin z powyżej wymienionym wykłądowcą i zabardzo nie wiemy jak on podchodzi do sprawdzania i ogólnie do egzaminów.<br />
Proszę o jakieś info na jego temat:)<br />
Z góry wielkie dzięki:)<br />
<br />
Czarny]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witam Wszystkich,<br />
Mam pytanie odnośnie Płk. Dr Zbigniewa Grzywny.<br />
Ostatnio grupa (zaoczne) miała egzamin z powyżej wymienionym wykłądowcą i zabardzo nie wiemy jak on podchodzi do sprawdzania i ogólnie do egzaminów.<br />
Proszę o jakieś info na jego temat:)<br />
Z góry wielkie dzięki:)<br />
<br />
Czarny]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs maklerski z części matematycznej, 100% ONLINE]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2674</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 22:07:17 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2674</guid>
			<description><![CDATA[<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i 	<br />
samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego 	<br />
miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 	<br />
2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru 	<br />
prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs 	<br />
jest podzielony na 4 działy: <br />
	Matematyka finansowa,<br />
	Instrumenty 	<br />
udziałowe,<br />
	Instrumenty dłużne,<br />
	Instrumenty pochodne 	<br />
i modele RK.<br />
<br />
 	<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów 	<br />
historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test 	<br />
zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością 	<br />
pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w 	<br />
części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość 	<br />
czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w 	<br />
„Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
<br />
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i 	<br />
samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego 	<br />
miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 	<br />
2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru 	<br />
prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs 	<br />
jest podzielony na 4 działy: <br />
	Matematyka finansowa,<br />
	Instrumenty 	<br />
udziałowe,<br />
	Instrumenty dłużne,<br />
	Instrumenty pochodne 	<br />
i modele RK.<br />
<br />
 	<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów 	<br />
historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test 	<br />
zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością 	<br />
pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w 	<br />
części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość 	<br />
czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w 	<br />
„Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
<br />
]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs maklerski z części matematycznej, 100% ONLINE]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2673</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 21:57:22 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2673</guid>
			<description><![CDATA[<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i 	<br />
samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego 	<br />
miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 	<br />
2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru 	<br />
prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs 	<br />
jest podzielony na 4 działy: <br />
	Matematyka finansowa,<br />
	Instrumenty 	<br />
udziałowe,<br />
	Instrumenty dłużne,<br />
	Instrumenty pochodne 	<br />
i modele RK.<br />
<br />
 	<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów 	<br />
historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test 	<br />
zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością 	<br />
pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w 	<br />
części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość 	<br />
czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w 	<br />
„Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
<br />
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i 	<br />
samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego 	<br />
miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 	<br />
2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru 	<br />
prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs 	<br />
jest podzielony na 4 działy: <br />
	Matematyka finansowa,<br />
	Instrumenty 	<br />
udziałowe,<br />
	Instrumenty dłużne,<br />
	Instrumenty pochodne 	<br />
i modele RK.<br />
<br />
 	<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów 	<br />
historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test 	<br />
zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością 	<br />
pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w 	<br />
części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość 	<br />
czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w 	<br />
„Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
<br />
]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs główny z prawa Rynku Kapitałowego, dla MPW i DI]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2672</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 21:53:01 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2672</guid>
			<description><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs maklerski z części matematycznej, 100% ONLINE]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2671</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 21:43:26 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2671</guid>
			<description><![CDATA[Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs jest podzielony na 4 działy: <br />
Matematyka finansowa,<br />
Instrumenty udziałowe,<br />
Instrumenty dłużne,<br />
Instrumenty pochodne i modele RK.<br />
<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w „Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Kurs maklerski z części matematycznej<br />
<br />
Kurs maklerski z części matematycznej pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować się do egzaminu na Maklera z każdego miejsca Polski. Otrzymasz rozwiązane zadania z egzaminów z lat 2006-2011. Kurs obejmuje ponad 500 pytań spoza obszaru prawa. Zadania są opracowane rzetelnie i przejrzyście. <br />
<br />
<br />
Kurs jest podzielony na 4 działy: <br />
Matematyka finansowa,<br />
Instrumenty udziałowe,<br />
Instrumenty dłużne,<br />
Instrumenty pochodne i modele RK.<br />
<br />
Dodatkowo otrzymasz opcję "Sprawdź się" - 11 testów historycznych z pytaniami z powyższych działów. Każdy test zawiera około 35-45 pytań (zgodnie z rzeczywistą ilością pytań na egzaminie).<br />
<br />
<br />
Każde zadanie występuje jednocześnie w części "Nauka" oraz w części "Sprawdź się". Masz zatem możliwość czterokrotnego rozwiązania tego samego zadania (2 razy w „Nauce” i potem 2 razy w „Sprawdź się”).<br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/18<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs główny z prawa Rynku Kapitałowego, dla MPW i DI]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2670</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 21:37:17 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2670</guid>
			<description><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[PERK: Kurs główny z prawa Rynku Kapitałowego, dla MPW i DI]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2669</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 21:06:33 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2669</guid>
			<description><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa<br />
<br />
<br />
Kurs główny z prawa pozwoli Ci szybko i samodzielnie przygotować 	<br />
się do egzaminu na Maklera z części prawnej z każdego miejsca 	<br />
Polski. Kurs ten składa się z najważniejszych aktów prawnych. 	<br />
Kurs obejmuje:<br />
<br />
  90 	<br />
rozdziałów, które zawierają się ponad 2400 pytań, 	<br />
pokrywających 48/60 pytań z egzaminu. Każdy rozdział zawiera 	<br />
około 35-40 pytań i odpowiada konkretnemu fragmentowi w danym 	<br />
akcie prawnym. Dostajesz zatem możliwość utrwalenia swojej wiedzy 	<br />
z poszczególnych fragmentów ustaw.<br />
<br />
  24 	<br />
streszczenia, które obejmują najważniejsze informacje zawarte 	<br />
w danym akcie prawnym. Jedno streszczenie ma 1-2 stron A4 i zawiera 	<br />
najistotniejsze informacje (daty, liczby, wyliczenia itd.) z danego 	<br />
rozdziału. Dzięki temu uzyskujesz najważniejsze informacje 	<br />
z około 25 stron jednego rozdziału na dwóch kartkach A4.<br />
<br />
Wszystkie testy zostały stworzone tak, aby wszystkie informacje 	<br />
zawarte w danym akcie prawnym znalazły się w pytaniach testowych. 	<br />
Po przerobieniu testów możesz mieć pewność, że nie ominie 	<br />
Cię żadna ważna informacja. <br />
<br />
Przed zakupem przetestuj kurs demonstracyjny 	<br />
( 	<br />
dostępny po zalogowaniu) i przekonaj się sam, jak kurs 	<br />
ułatwi Ci przyswojenie zagadnień prawnych!  <br />
<br />
Cena dostępu do kursu: 250 złotych.<br />
<br />
Zapraszamy do zapisów: http://perk.com.pl/site/n/Oferta/offer/9<br />
Po dokonaniu zapisu, automatycznie wysyłany jest e-mail z danymi 	<br />
dotyczącymi płatności.<br />
<br />
Uwaga!! Do 3 lutego cena promocyjna 200zł!<br />
<br />
Osoba kontaktowa:<br />
<br />
Andrzej Bieniek<br />
Manager działu ON-LINE mpw, nr lic. 2637<br />
tel: +48 728 560 458<br />
e-mail: andrzej.bieniek@perk.com.pl<br />
<br />
]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[Nagraj film &quot;Fajne typy łamią stereotypy&quot; i wygraj :)]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2668</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 19:07:40 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2668</guid>
			<description><![CDATA[Witajcie! <br />
Dla wszystkich chętnych filmowców - amatorów i zawodowców - mamy konkurs! <br />
<br />
1. Nakręć film o łamaniu stereotypów (do 60 sek.), tym co masz pod ręką - w grę wchodzi nie tylko kamera, ale również komórka, <br />
aparat cyfrowy itd.... <br />
2. Termin: 27 luty 2012 <br />
3. Możesz wygrać: emisję filmu w kinach studyjnych Silesia Film i na antenie TVP <br />
4. Masz pytania bądź wątpliwości?Pisz na konkursfilmowy@slaskie.pl <br />
<br />
Organizator: Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego <br />
Patroni: Wydział Radia i TV UŚ, Antyradio, Silesia Film, TVP Oddział Katowice <br />
<br />
Konkurs dla WSZYSTKICH mieszkańców woj. śląskiego <br />
<br />
Szczegóły tu -> http://www.efs.slaskie.pl<br />
<br />
Zapraszam  :))]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Witajcie! <br />
Dla wszystkich chętnych filmowców - amatorów i zawodowców - mamy konkurs! <br />
<br />
1. Nakręć film o łamaniu stereotypów (do 60 sek.), tym co masz pod ręką - w grę wchodzi nie tylko kamera, ale również komórka, <br />
aparat cyfrowy itd.... <br />
2. Termin: 27 luty 2012 <br />
3. Możesz wygrać: emisję filmu w kinach studyjnych Silesia Film i na antenie TVP <br />
4. Masz pytania bądź wątpliwości?Pisz na konkursfilmowy@slaskie.pl <br />
<br />
Organizator: Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego <br />
Patroni: Wydział Radia i TV UŚ, Antyradio, Silesia Film, TVP Oddział Katowice <br />
<br />
Konkurs dla WSZYSTKICH mieszkańców woj. śląskiego <br />
<br />
Szczegóły tu -> http://www.efs.slaskie.pl<br />
<br />
Zapraszam  :))]]></content:encoded>
		</item>
		<item>
			<title><![CDATA[niepokojące zmiany w przepisach]]></title>
			<link>http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2667</link>
			<pubDate>Sun, 29 Jan 2012 17:59:52 +0100</pubDate>
			<guid isPermaLink="false">http://forum.aekatowice.pl/showthread.php?tid=2667</guid>
			<description><![CDATA[Projekt nowelizacji o szkolnictwie wyższym wprowadza takie zmiany jak m.in. brak możliwości studiowania na dwóch kierunkach bezpłatnie, zmiany w stypendiach dla najzdolniejszych studentów, nie będzie możliwości zmiany wybranego kierunku, budżet zapłaci tylko na sześć semestrów na studiach licencjackich i cztery na magisterskich, bądź dziesięć semestrów na jednolitych studiach magisterskich, więc jeśli studentowi podwinie się noga i będzie musiał powtarzać semestr to za pozostałe będzie musiał płacić sam!<br />
<br />
Co roku studia kończy ponad 400 tysięcy osób! Tytuł magistra to podstawa w dzisiejszych czasach. Zmiany wyglądają przerażająco, ale trzeba zrobić coś, aby wśród tych setek tysięcy wyróżnić się na rynku pracy.<br />
<br />
Możesz studiować dziennie i uczyć się u nas zaocznie ZA DARMO uzyskując w dwa lata tytuł technika. <br />
<br />
Dowiedz się więcej pod numerem telefonu (32 781 84 23) lub wypełnij krótki formularz on-line, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania.<br />
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/ <br />
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[Projekt nowelizacji o szkolnictwie wyższym wprowadza takie zmiany jak m.in. brak możliwości studiowania na dwóch kierunkach bezpłatnie, zmiany w stypendiach dla najzdolniejszych studentów, nie będzie możliwości zmiany wybranego kierunku, budżet zapłaci tylko na sześć semestrów na studiach licencjackich i cztery na magisterskich, bądź dziesięć semestrów na jednolitych studiach magisterskich, więc jeśli studentowi podwinie się noga i będzie musiał powtarzać semestr to za pozostałe będzie musiał płacić sam!<br />
<br />
Co roku studia kończy ponad 400 tysięcy osób! Tytuł magistra to podstawa w dzisiejszych czasach. Zmiany wyglądają przerażająco, ale trzeba zrobić coś, aby wśród tych setek tysięcy wyróżnić się na rynku pracy.<br />
<br />
Możesz studiować dziennie i uczyć się u nas zaocznie ZA DARMO uzyskując w dwa lata tytuł technika. <br />
<br />
Dowiedz się więcej pod numerem telefonu (32 781 84 23) lub wypełnij krótki formularz on-line, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie Twoje pytania.<br />
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/ <br />
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!]]></content:encoded>
		</item>
	</channel>
</rss>
