Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szkolenia ISO
 • Post: #1

  Samalejko

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2016

  Status: Offline


    0  

   

  [SZKOLENIA ISO WEEKENDOWE] Firma TÜV SÜD Polska organizuje dla studentów szkolenia weekendowe z zakresu norm ISO. Szkolenia obejmują specjalistę normy lub audytora, oba rodzaje szkoleń w cenie studenckiej, czyli 440,80 zł (brutto) przy normalnej cenie 650 zł. W ramach ceny zapewniamy podręcznik, materiały ćwiczeniowe, szkolenie prowadzone przez czynnego i doświadczonego specjalistę audytora oraz pomoc udzielaną także po szkoleniu drogą mailową. Minimalna liczba uczestników szkolenia to 6 osób, dlatego też polecamy zgłaszać się grupami. Wszystkich chętnych zapraszam do zapoznania się z opisem szkolenia (http://www.tuv-sud.pl/pl-pl/kompetencje/...-studentow). Kalendarz szkoleń: http://www.tuv-sud.pl/uploads/images/145...w-2016.pdf Nasz profil na Facebooku, na który można kierować wszelkie pytania: http://www.facebook.com/tuvsudstudenci Formularz zgłoszeniowy: http://www.tuv-sud.pl/uploads/images/138...wy-akd.pdf W razie pytań proszę pisać bezpośrednio do mnie lub przez stronę TUV SUD Szkolenia dla studentów.

 • Post: #2

  evka1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 269

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2016

  Status: Offline


    0  

   

  A czy są tam takie sale szkoleniowe łódź? Uważam, że zawsze szkolenia powinny odbywać się w komfortowych i przyjaznych warunkach, aby nić nie odciągało naszej uwagi.

 • Post: #3

  jjusti18

  Użytkownik

  ***


  Postów: 97

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    -1  

   

  Każde szkolenie jest przydatne, ja nawet ostatnio znalazłam opcję mblc. Myślę, że kurs medytacji to interesująca oferta, ponieważ wiele osób nie wie jak radzić sobie ze stresem, nie potrafią zaakceptować siebie, ich poziom skupienia jest niski. Wszystko to i jeszcze więcej można zmienić, dzięki temu szkoleniu.

 • Post: #4

  EmmiliaF

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Teraz bez problemu możecie znaleźć wiele fajnych szkoleń, a przynajmniej ja uważam, że studia to za mało. Jeżeli chcecie zaraz po nich od razu mieć pracę, albo najlepiej w trakcie juz coś zacząć to postawcie na szkolenia. Ja mogę polecić świetne szkolenie menedżerskie https://witalni.pl/oferta/szkolenia-otwa...-zespolow/ Nauczycie się na nim budowania zespołów w pracy. Trzeba mierzyć wysoko przecież Big Grin

 • Post: #5

  sandersania

  Użytkownik

  ***


  Postów: 56

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  jeśli chodzi o tego rodzaju szkolenia to polecam firmę https://dqs.pl/szkolenia/ . Sama byłam u nich wiele razy na szkoleniach i mogę gorąco je polecić.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS