Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szkolenia samodzielne

Jola1998

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wink 

Hej, czy robicie samodzielne szkolenia, wiecie, takie we własnym zakresie? Ja się zastanawiam szczerze mówiąc nad pakietem takich szkoleń w ośrodku JGT . Porównując moje umiejętności z koleżankami z klasy, czuję się wycofana i postanowiłam więcej w tym temacie zadziałać. Nie wiem jeszcze, czy to będzie cło, projekty unijne, czy coś z administracji, ale na pewno za coś się wezmę. Młodość nie trwa wiecznie.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ile kosztują takie szkolenia?

ronno

Użytkownik

0  

Samemu można się szkolić na przykład z zakresu kosmetyki, korzystając z różnych poradników online i oczywiście ćwicząc. Sama się ostatnio nauczyłam jak zmywać lakiery hybrydowe, a korzystałam z tej strony.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Moim zdaniem warto decydować się na takie szkolenia we własnym zakresie, bo jeśli samy nie zadbamy o nasz rozwój osobisty, to tak naprawdę nikt za nas tego nie zrobi. A w dzisiejszych czasach szkolić się można w naprawdę rozmaitych dziedzinach. Na przykład firma szkoleniowa Kar-Group, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie http://kar-group.elk.pl oferuje między innymi kursy managerskie, kierownicze, kursy dla opiekunów, administracyjne, księgowe i wiele innych. Na pewno znajdziecie tam jakieś szkolenie odpowiednie dla siebie. Warto zaznaczyć, że kursy organizowane przez Kar-Group są uznawane w Urzędach Pracy, więc warto je sobie wpisać w CV Smile

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Dlaczego by nie? Na pewno warto jest się szkolić

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS