Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
 • Post: #101

  gilti

  Użytkownik

  ***


  Postów: 73

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Bardzo fajnie i miło są przeprowadzane szkolenia w firmie http://specjalista.edu.pl/ i to za nie wielkie pieniądze. Myślę, że każdy kto chce wykonać jakieś szkolenie z socjotechniki, to powinien skorzystać z ich oferty.

 • Post: #102

  martusia_77

  Użytkownik

  ***


  Postów: 155

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Szukam sprawdzonego ośrodka w którym wykonam prawo jazdy motor Kraków. Bardzo zależy mi na szybkim terminie i na dobrych instruktorach, którzy lubią to co robią. Niedawno znalazłam ośrodek Osk Codex, czy znacie ten ośrodek? http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta/...tegoria-an

 • Post: #103

  larson.mina

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2020

  Status: Offline


    0  

   

  W obecnych czasach warto odbyć kurs prawa jazdy. Kurs na prawo jazdy kategorii B składa się z dwóch części. Jest to część teoretyczna i praktyczna. Szkolenie teoretyczne obejmuje co najmniej 30 godzin lekcyjnych, natomiast praktyczne trwa 30 zwykłych godzin.

 • Post: #104

  wegom

  Użytkownik

  ***


  Postów: 80

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Uważam, że człowiek szkoli się całe życie. A jak jest młody to wiadomo większość swego czasu poświęca na naukę, gdyż to właśnie jest czas kiedy decyduje się o tym, co się będzie w przyszłości robić.Gdybyście widzieli siebie w roli osoby pracującej z ludźmi w zawodzie medycznym to bardzo ciekawą ofertę ma Cosinus Wrocław. Dostępne są takie kierunki jak np. asystentka stomatologiczna czy opiekun medyczny, a nauka trwa zaledwie rok i jest ona bezpłatna. Zerknijcie sobie https://www.cosinus.pl/szkoly-policealne , tutaj są wymienione dostępne kierunki

 • Post: #105

  wiesiek57

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Szkolenie i podnoszenie swoich kwalifikacji jest jedną z ważniejszych rzeczy w dorosłym życiu. Dzięki temu jesteśmy bardziej konkurencyjni na rynku pracy oraz wiecej zarabiamy. Ostatnio odbyłem kurs sep G1 https://alerta.pl/katalog/szczegoly/kurs...pu-sep-g1/. Uprawnienia pozwalają mi pracować jako elektryk przez 5 lat, a jak wiadomo jest to bardzo dobrze płatna praca, także polecam serdecznie.

 • Post: #106

  merdox

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2020

  Status: Offline


    0  

   

  A co powiecie o szkoleniach organizowanych przez https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ pytam, bo nie zostało dużo dni by się zapisać, a ja staram się chodzić na szkolenia najwyższej jakości. Nie cena gra rolę, a wiedza, ktorą można z takich szkoleń wynieść.

 • Post: #107

  mpire

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 449

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Kursy i szkolenia to coś co każdy z nas powinien wprowadzać u siebie, przykładowo ja interesuję się grafiką projektową więc tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html wykupiłem sobie kurs autocad. To narzędzie do projektowania graficznego które jest używane przez wiele firm na rynku, przyda mi się.

 • Post: #108

  carolina91

  Debiutant

  **


  Postów: 33

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli interesuje cię transkrypcja nagrań ze szkoleń koniecznie zajrzyj na http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Kreacja Sukcesu od dawna zajmuje się transkrypcją nagrań wideo oraz audio i na pewno bez problemu stworzy z nich pliki tekstowe dla ciebie.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS