Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Rodiril

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Gdyby ktoś poszukiwał firmy, która zajmuje się szkoleniami podsyłam namiar http://najlepszaimpreza.pl/. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają usługi takie jak organizację imprez integracyjnych, firmowych, zakładowych. Bardzo ciekawa zabawa na imprezie integracyjnej, którą przygotowali.

szarlotka

Użytkownik

0  

Mnie szef wysyła na szkolenie dotyczące procedury obsługi klienta bo dział naszej firmy znacząco się rozwinął i w związku z tym doszło nam nowych obowiązków. W przyszłym tygodniu idę na pierwsze zajęcia.

fista

Użytkownik

0  

To świetnie, że szef dba o rozwój swoich pracowników, warto z takich okazji korzystać. Dobrze by było jakby również zainwestował w coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparc...ne-strony/ , tak byście mieli szansę wykazać się w sferze, w której czujecie się najlepiej, jesteście w tym kierunku uzdolnieni. Z tego co zauważyłam firmy, które zainwestowały w talenty pracowników zdecydowanie lepiej prosperują

jjusti18

Debiutant

**

0  

Bardzo fajnie, że szef dba o rozwój pracowników- niestety nie wszędzie tak jest... Ja teraz podjęłam się studiów online, ponieważ moja firma nieprowadzi żadnych szkoleń, a nie chce pozapominać mojej wiedzy. Dodatkowo planuje zapisać się na elearning żeby poszerzyć swoje horyzonty. Planuje potem zmienić pracę na lepiej płatną, dlatego myślę że to wszystko ku temu zaowocuje i da mi wiele możliwości.

Demi

Debiutant

**

0  

Szkolenia zawsze są ważne, co by nie było one zdecydowanie pomagają nam ogarnąć wszelkie kwestie firmy, czy zarządzania. Ja prócz szkoleń, zaliczam jeszcze tego typu artykuły http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy...sprzedawca . Jako dobry sprzedawca powinnam być na bieżąco z takimi rzeczami, czasy się zmieniają, ludzie już inaczej reagują. Szkolenia i wiedza zaczytana jest niezbędna.

jjusti18

Debiutant

**

0  

Hej jedzie ktoś jutro na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Ja dzisiaj nie mogłam jechać, ale słyszałam od koleżanki że jest naprawdę super.

kamilkaka

Debiutant

**

0  

Jeśli mamy możliwość to powinniśmy brać udział w jak największej liczbie szkoleń. Im większą mamy wiedzę na jaki temat tym mamy większą kartę przetargową w stosunku do pracodawcy. Czy to obecnego czy przyszłego.
    Takim szkoleniem, które na pewno warto się wybrać jest szkolenie Zarządzanie zadaniami. Ja na takim szkoleniu byłam w Academy of Business: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkol...niami,126/ Głównym celem tego typu szkoleń jest nasz rozwój osobisty i nauka zarządzania naszym czasem, by wykonywana przez nas praca była bardziej efektywna. Takie szkolenie powinien każdy chociaż raz w życiu skończyć. Wtedy sami przekonujemy się jak dużo czasu tracimy na mało istotne sprawy i jak niewiele trzeba zmienić by nasza praca była wykonywana szybciej i dawała większe efekty.
    Wiedzę zdobytą na takim szkoleniu można również przełożyć na nasze życie osobiste.

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

Szkolenia personalne, szkolenia zarządzanie, szkolenia sprzedażowe wszystkie te sprawią że nasza firma jak i my sami będziemy się rozwijać. Ja osobiście uważam, że obecnie więcej dają szkolenia do studiów.

werkyz

Debiutant

**

0  

ja uważam, że warto skorzystać z usług coachów i zdecydować się na takie szkolenie, polecam http://www.rodaaldona.pl

Olek433

Debiutant

**

0  

Chce zacząć swoją przygodę z kolarstwem. Ale jaki rower crossowy jest najlepszy? Prawde mówiąc nie znam się na tym i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego sprzętu. Myśle, że taką widzę posiada nie jeden z Was i może mi coś doradzić.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS