Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

mpire

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jak pozbyć się szpecącej blizny? Czy konieczna jest wizyta w gabinecie chirurgicznym, ewentualnie zabieg z wykorzystaniem lasera, czy są inne - mniej inwazyjne - metody na pozbycie się blizny?

adik356

Użytkownik

0  

Możesz zdecydować się na operację lub zabieg z wykorzystaniem lasera. Jestem pewny, że z ich pomocą bez najmniejszego problemu uda Ci się uporać ze szpecącą blizną. Jeśli jednak z jakiś powodów nie jest to możliwe, proponuję zdecydować się na zakup maści lub plastrów silikonowych, o których niejednokrotnie pisano na https://wszystkoobliznach.pl/ - z ich pomocą bez najmniejszego problemu powinieneś pozbyć się blizny.

minara

Debiutant

**

0  

A słyszałaś o Karboksyterapii ? Jest to zabieg który polega na wstrzykiwaniu przy użyciu igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla . Zabieg pomaga w tworzeniu nowego kolagenu. Ja w ten sposób pozbyłam się kilku nieestetycznych blizn Smile Zabieg wykonywałam pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów w salonie COCO-TIME we Wrocławiu.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2018 08:02 przez minara.

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Na Twoim miejscu skonsultowałabym się z dr Krzysztofem Teyslerem z kliniki Novoderm. To doskonały specjalista, który z pewnością znajdzie rozwiązanie. Ja mam blizny potrądzikowe i będę miała zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Lekarze z kliniki mają bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu tej procedury, dlatego gwarantują bezpieczeństwo i stuprocentową efektywność.

donguan

Debiutant

**

0  

Zależy, od czego ta blizna powstała. Jeśli po wypadku, albo jest to po prostu przecięcie skórne, to radziłabym Ci raczej iść do dermatologa i on odpowiedni środek zapisze, albo zapytać w aptece. Jeśli zaś problem tkwi w trądziku, to poczytaj sobie ten wpis A https://opinie-konsumentow.pl/alantan-cz...-tradziku/ .

polka23

Debiutant

**

0  

Dzięki za pomoc

LousyWof

Debiutant

**

0  

nie da sie

adzik

Debiutant

**

0  

Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera. Efekty są naprawdę zaskakujące.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS