Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Sztuki walki

wacajacff

wacajacff

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zdecydowanie tak jak mówi poprzednik, każda forma walki jest bardzo rozwijająca, ze swojej strony polecam boks- wg mnie najlepszy na ulicę Smile

jjusti188

Użytkownik

0  

Uprawiając sport warto zabezpieczyć swój organizm wszelkimi minerałami oraz witaminami, dlatego warto pomyśleć o jakiś suplementach. Ja ze swojej strony mogę polecić Funcmeal Superfoods Drink http://funcmeal.pl od niedawna stosuje i jestem zadowolona. Czuję, że mam więcej energii i poprawiła mi się koncentracja. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest to naturalny produkt.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Sztuki walki fajna sprawa i warto je trenować, sama zawsze chciałam, ale jakoś tak wyszło, że nigdy nie uprawiałam tego sportu.

mileniaa

Użytkownik

0  

Szeroki wybór odzieży treningowej na pewno znajdziesz u nich https://madake.pl Kilku moich znajomych często robi tam zakupy a trenują sztuki walki. Porządne akcesoria to podstawa, komfort trenowania.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS