Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szybka pożyczka bez ukrytych kosztów

adrian098

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

To że pożyczka jest bez ukrytych kosztów nie znaczy że ich nie ma. I tak bank Raiffeisen ma pożyczkę Dany Kesz. Jest to 4 ty na 0 proc. A jedyny koszt to 120zł prowizji bankowej. Takie koszty to rozumiem.

stalowa

Użytkownik

0  

A mi się wydaje, że może warto skorzystać z takich pożyczek, jakie oferuje https://kokos.pl/?. Dlaczego? Bo warunki są tam bardzo przejrzyste i jakoś z ukrytymi kosztami się tam jeszcze nie spotkałam. Trzeba jednak brać pod uwagę także fakt, że są tam pożyczki raczej długoterminowe, co jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy potrzebujemy więcej czasu na dokonanie spłaty.

tomasz.skala

Debiutant

**

0  

Serwisów internetowych oferujących chwilówki jest teraz całe multum. Niestety ostatnio spotkała mnie dziwna sytuacja, bo zarejestrowałem się na jednej z takich witryn i mój wniosek odrzucono. Chwilę później otrzymuję oferty z innych firm. Okazało się, że ten niby "pożyczkodawca" to tylko pośrednik handlujący danymi. Zobaczcie jak to działa https://pozyczasz.pl/poradnik/jak-odrozn...posrednika Radzę być ostrożnym!

parkiet

Debiutant

**

0  

Na pożyczkach daleko nie zajedziesz Smile Pomyśl raczej o własnym biznesie. Na start polecam Ci tę stronę https://cotojestbitcoin.com/

Magdula88

Debiutant

**

0  

Niejedna szybka pożyczka przez internet ma bardzo jasne warunki i nie ma ukrytych kosztów. Wystarczy w sumie dobrze poczytać wszystko co jest opisane na ich stronie internetowej Smile W większości przypadków warunki sa jasno przedstawione i tylko w sumie takich ofert się trzymajcie. Jeżeli coś wyczuwacie, że jest nie tak to raczej zmiencie firmę na inną.

dinarek

Debiutant

**

0  

Nie wiem czy w ogóle istnieją takie pożyczki bez ukrytych kosztów...

oewonga

Debiutant

**

0  

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
    - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
    - Elastyczności i kontroli,
    - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=aekatowice.

W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Lizette

Debiutant

**

0  

Ciekawe opcje tego typu ma choćby ten ranking chwilówek Smile Wydaje mi się, że jest to warte uwagi Smile

Nie zapominaj, kim byłeś.

barbalas

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o pożyczki internetowe to znajomy mówił mi ostatnio, że sms365 opinie ma na prawdę dobre. Sam nawet brał u nich chwilówkę i nie miał żadnych problemów ze spłatą. Wydaje mi się, że w takim razie warto zainteresować się ich ofertą!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2018 09:37 przez barbalas.

Antoska55

Debiutant

**

0  

To już w sumie nie te czasy kiedy ciężko trafić na ofertę bez jakiś ukrytych kosztów. Firmy na swoich stronach internetowych wypisują całkowite koszty uzyskania pożyczki i wykładają wszystko czarno na biały. Tylko takie oferty mnie w sumie interesują Smile Dlatego też chce wziać pożyczkę w firmie kredyt123 opinie. Znajomi już polecali mi ich nie raz.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS