Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szybka pożyczka bez ukrytych kosztów
 • Post: #51

  jamajkaa

  Użytkownik

  ***


  Postów: 62

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Rozumiem doskonale obawy osób, które z obawy przed zadłużeniem unikają takich chwilówek. Uważam jednak, że wszystko jest dla ludzi. Na rynku są też firmy takie jak Kredyt123, które tworzą produkty typowe dla osób zadłuzonych takie jak Rapida Money https://kredyt123.pl/rapida-money. To możliwość uzyskania pożyczki gotówkowej do 25 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi 60 miesięcy. Oprocentowanie jest niskie dzięki czemu raty są dogodne do spłaty.

 • Post: #52

  Tyrion93

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 562

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Właśnie osoby zadłużone najczęściej szukają możliwości pożyczenia pieniędzy w takich firmach. Chyba jedyną firmą odmawiającą pożyczek takim osobom jest https://pozyczkolog.pl/pl/creditstar . Kierują się bowiem oni zasadą odpowiedzialnego pożyczania i wiele wniosków odrzucają. Jednocześnie oferują jasne warunki, a doradcy dostępni są cały rok, każdego dnia.

 • Post: #53

  patty1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 546

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Warto jednak czytać zapisy umowy, bo czasem te dodatkowe koszty są naprawdę dobrze ukryte. Na http://finansowaparabola.pl/pozyczki-got...yczke.html można dowiedzieć się więcej o pożyczkach dla osób, które mają niskie dochody.

 • Post: #54
   

  jonka8

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2019

  Status: Offline


    0  

   

  A jak skutecznie radzić sobie z długami? Czy uważacie, że choćby te porady w tym zakresie byłyby ok http://www.marpnet.pl/konsolidacja-sposo...adluzenie/ ?


  Może i nadal byłam opuszczoną kobietą, ale wreszcie piłka była po mojej stronie boiska i zamierzałam posłać diabłu serwis, który zapamięta na wieki
 • Post: #55

  Mateo 77

  Użytkownik

  ***


  Postów: 78

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Nie wiem, czy funkcjonuje coś takiego. Niestety, większość kredytów ma koszty, których ludzie się nie spodziewają. Zresztą tak samo jest w przypadku rachunków bankowych. Wiadomo, że wybierając najlepsze konto w banku. powinniście korzystać z analiz wykonanych przez specjalistów. To da Wam szansę na dokonanie najlepszego wyboru.

 • Post: #56

  martakas

  Użytkownik

  ***


  Postów: 96

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Obecnie już nie tylko kredyty oferują korzystne warunki, ale i pojawiają się bardzo dobre i korzystne oferty pożyczkowe. Jedną z nich jest na przykład AASA POLSKA. Wszystko odbywa się online więc nie trzeba biegać po oddziałach bankowych i pytać wszędzie o możliwości kredytowe. Dzięki temu pożyczka całkowicie dopasuje się do Waszych potrzeb i możliwości.

 • Post: #57

  jackwelss39

  Użytkownik

  ***


  Postów: 50

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Wiadomo że tak. W dzisiejszych czasach również można liczyć na sporą ofertę firm pozabankowych oferujących pożyczki prywatne. Jeżeli zależy wam na czasie to także spokojnie dostaniecie pieniadze na już. W artykule https://www.zadluzenia.com/credit-agrico...przelewow/ dowiecie się jak wyglądaja dokładnie sesje w waszych bankach

 • Post: #58

  MikeKart

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Hejka!
  Ja sam bardzo potrzebowałem chwilówki ale większość firm nie chciało mi udzielić z powodu zlej historii kredytowej... na szczęście znalazłem takie firmy które nie patrzą na historie kredytowa przy małych kwotach, za pierwszym razem sa całkowicie za free bez % i całkowicie online bez rozmów telefonicznych:
  1. ViaSms do 1500zł link-- http://mikekart.ebrokerpartner.pl/short/57o07
  2. Credy do 2000 zł link-- http://mikekart.ebrokerpartner.pl/short/57o2z
  3. Lew Pożyczka do 3000 link-- http://mikekart.ebrokerpartner.pl/short/57p3d
  Pamiętać trzeba ze są to darmowe pożyczki ale tylko i wyłącznie za pierwszym razem, jeżeli ktoś z rodziny na tym samym IP dostał już kiedyś pożyczkę to promocja już nie będzie aktywna. Mam nadzieje że pomogłem i życzę powodzenia. Pozdrawiam Michał

 • Post: #59

  Ela_88

  Użytkownik

  ***


  Postów: 69

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Rzeczywiśćie pożyczka jest darmowa. Wiem bo zdecydowałam się na wzięcie. Miałam oszczędności na lokacie i już chciałam zrywać ale uznałam że lepiej będzie poczekać miesiąc aż pieniadze z lokaty do mnie wrócą oraz zdecydować się na pożyczenie kasy w firmie prywatnej.

  I jestem zadowolona. Bo rzeczywiście pożyczka okazała się zupełnie darmowa tak jak obiecywali.Przed wzięciem pożyczki polecam jednak zajrzeć sobie tutaj:
  http://wlkp24.info/4-najwazniejsze-zasad...a-on-line/

  Na stronie jest opisane co warto wziąc pod uwagę pożyczając kasę w taki sposób.

 • Post: #60

  patty1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 546

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Warto dokładnie sprawdzić co to za instytucja, w której chcemy wziąć pożyczkę. Banki, parabanki i firmy pożyczkowe różnią się między sobą, można o tym poczytać na http://parabankowo.pl/co-to-jest-paraban...u-w-banku/ . Różnią się również ich produkty.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS