Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Szybki angielski metodą Colina Rose

Elvka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zapraszamy serdecznie na kursy szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego metodą Colina Rose – więcej informacji na stronie http://www.szybkiangielski.katowice.pl

trimo

Debiutant

**

0  

Cześć. Czy możesz coś więcej napisać na temat tych kursów? Widziałem już, że Lingua House je oferuje i są zaraz niedaleko AE właśnie a od nowego roku akademickiego chcę pójść na jakiś naprawdę porządny i przyspieszony kurs angielskiego.

Elvka

Debiutant

**

0  

Witaj Smile Z rzeczy które mogę Ci podrzucić to generalnie na pewno polecam metodą jeśli ktoś chce się uczyć szybko języka, łatwo się zapamiętuje ponieważ stosuje się system powtórek w ciekawy sposób, trochę ciężko to opisać, najlepiej jest wybrać się na próbę aby sprawdzić kurs, w tej szkole możesz pójść i zapisać się na prezentacje metody colina rose zanim podejmiesz decyzję o zapłaceniu za kurs, to chyba najlepsza metoda Smile

paracetamol

Debiutant

**

0  

Co to za metoda? Do tej pory słyszałem, że najlepsza jest callana, jaką uczą np. w elsinore-angielski.katowice.pl. Głównie chodzi o to, że mówienie jest najważniejsze, bo przecież jak inaczej nauczyć się języka? No i trzeba chcieć, ale nauczyciele jak są dobrzy, to też idzie łatwiej, bo nie trzeba się stresować.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja jestem zdania, że nie ma to jak nauka języka w kraju, gdzie używa się go na co dzień. Na pewno świetną opcją będzie tutaj roczny pobyt w Stanach w w ramach http://aupair.aifs.pl/ . Dzięki opiece nad dzieckiem i mieszkaniu u amerykańskiej rodziny bez wątpienia szybko opanujemy język, a poza tym mamy możliwość poznania panujących w USA zwyczajów.

danielokar

Debiutant

**

0  

korzystałem z takiego kursu, nie powiem bo angielski mi się dużo poprawiłSmile

olan

Użytkownik

0  

No ja właśnie chciałabym podszkolić się z angielskiego, bo chcę znaleźć lepiej płatnę pracę. Słyszałam wiele pozytywnego na temat: http://ckperla.pl/ - dzięki nauczycielom można nauczyć się szybko angielskiego. Z tego co mi wiadomo, to fajnie zebrać się trochę większą grupką, ponieważ korepetytor może dojechać do mieszkania. Koleżanka wspominała, że wymagają, ale są także wyrozumiali Smile Uznają metodę "albo dobrze, albo wcale". Może są tutaj osoby, które chcą sie wybrać ze mną?

blanka

Użytkownik

0  

Moim skromnym zdaniem, to tylko można szybko nauczyć się angielskiego na lekcjach indywidualnych. Zerknijcie sobie tutaj http://www.more.edu.pl . Jest tam naprawdę ciekawa propozycja w tym zakresie. Uważam, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie.

Jinkxy22

Debiutant

**

0  

Wydaję mi się że wszystkie metody są tak samo skuteczne.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Tych metod jest teraz jak grzybów po deszczu, ale czy którakolwiek z nich naprawdę przynosi efekty?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS