Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
szybkie randki w Katowicach

pokeka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

a pieknych kobiet w katowicah nie brakuje !

Mermagda0

Debiutant

**

0  

Oczywiście że takBig Grin Co prawda nie jestem z Katowic ale studiuje tu i mam pełno samotnych i pięknych koleżanek. Więc panowie do dzieła Big Grin Jeżeli szukacie swojej drugiej połówki możecie też spróbować na portalach randkowych. Może to brzmi nie najlepiej ale to tylko stereotyp. Są fajne miejsca jak https://www.mydwoje.pl/ranking-komputer-swiat gdzie bez można znaleźć miłość swojego życia, są tam w większości poważne oferty od innych

szymek32

Debiutant

**

0  

Ciekawe są takie randki, moja znajoma znalazła w ten sposób swojego męża Big Grin

blyskotka

Użytkownik

0  

Chyba wolałabym skorzystać z portalu randkowego. Wydaje mi się, że takie ogłoszenia matrymonialne to lepsze rozwiązanie niż szybkie randki. Można z kimś rozmawiać przez internet, poznawać się regularnie, a w określonym momencie spotkać się na żywo. Zachęcam do wizyty na stronie https://randkuj.my. Warto spróbować.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS