Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
tabletki na odchudzanie

jjusti188

crazy89

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moim zdaniem nie ma co się zatruwać tabletkami na odchudzanie. To nie jest bezpieczne i można narobić sobie problemów. A wypróbuj diety pudełkowej i do tego włącz ruch. Efekty będą naprawdę super, zobaczysz. Tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/elblag masz ranking firm cateringowych.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2019 08:58 przez jjusti188.

złośnik

Użytkownik

0  

Zauważyłam, że po różnego rodzaju tabletki na odchudzanie sięgamy wtedy gdy wszystko inne zawiedzie i kiedy nie potrafimy odmówić sobie podjadania. Wtedy właśnie sięgamy po suplementy które maja nam w tym pomóc. I nie ma w tym nic złego, w końcu takie suplementy są dostępne nawet w aptece. JA tam stosuję Vanefist Neo bo moim zdaniem jest najlepszy no i cena jego nie jest wygórowana. Zresztą sami się przekonajcie https://dolinabiotechnologiczna.pl/vanefist-neo-cena/

szarlotka

Zaawansowany Użytkownik

0  

tabletkami można się wspomagać ale nie mogą one w żadnym wypadku zastąpić zrównoważonej diety i ćwiczeń.

izabela67

Debiutant

**

0  

Codziennie na maila dostaję reklamę tabletek Sliminator. https://zasmakujzdrowia.pl/sliminator-op...zie-kupic/ Wyraźnie jest napisane, że to nie lek, więc nie odchudzi! Nie wiem, czemu ludzie dają się tak ogłupiać i myślą, że zjedzą tabletkę i od razu 10 kg mniej. Trzeba ćwiczyć i zdrowo jeść.

olaa29

Debiutant

**

0  

Hej Smile
    Według mnie tabletki na odchudzanie to niezbyt dobry sposób, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów. Zdecydowanie lepsza jest aktywność fizyczna i zdrowa dieta, dobrana do naszego zapotrzebowania kalorycznego. Jeśli nie wiesz jak obliczyć swoje zapotrzebowanie to możesz skorzystać z pomocy dietetyka lub wybrać ppm kalkulator, który z pewnością znajdziesz na wielu stronach internetowych Wink

HOROSZYNSKI

Debiutant

**

0  

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że takie tabletki na odchudzanie kompletnie nie działają. Chyba, że to jakieś narkotyki...

szarlotka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja stosuję Termline ale na razie jestem dopiero na początku, więc ciężko mi powiedzieć, czy działa. Zobaczymy po miesiącu.

fitnesiarka91

Debiutant

**

0  

moim zdaniem nie ma sensu, lepsza dieta
    ja zamawiam sobie catering dietetyczny Poznań i już widzę świetne efekty!

maria157

Debiutant

**

0  

Hej,
    Z doświadczenia wiem, że tabletki na odchudzanie to zły pomysł!

Próbowałam stosować, ale tylko zniszczyłam sobie zdrowie... Nie polecam!

Na szczęście znajoma poleciła mi catering dietetyczny. Nie sądziłam, że catering dietetyczny może mi pomóc a w dodatku będzie tani oraz smaczny... Jestem w szoku!

Od stosowania diety pudełkowej od firmy chefbox schudłam 10kg!

Polecam i mam nadzieje, że Wam też pomogą Big Grin

Pozdrawiam
    Maria

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS