Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Tani i dobry sklep sportowy?

mileniaa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeżeli chodzi o np ochraniacze dla sportowców, to warto przed zakupem dowiedzieć się kilku informacji o nich. Tutaj mam ciekawy artykuł akuratnie o tym http://sportzilla.pl/wybrac-najlepsze-oc...-zalecane/ Mam nadzieję że się komuś przyda. Ja od czasu do czasu mam problemy ze stawami kolan podczas biegania, więc takie ochraniacze także i mi się przydadzą.

Don_pablo

Debiutant

**

0  

Wbrew pozorom te najlepsze i najtańsze sklepy to te, które mamy w pobliżu, jakieś mniejsze sklepiki Smile

ronno

Użytkownik

0  

Ja w ramach treningów dużo jeżdżę na rowerze, na świeżym powietrzu. Ostatnio w tym sklepie kupiłem sobie specjalne odblaski rowerowe żeby być lepiej widocznym dla kierowców. Jest to chyba szczególnie ważne teraz jak się tak szybko robi ciemno.

olindaa87

Debiutant

**

0  

Spotkaliście się z płatnościami Paysafecard w odzieżowych sklepach ? Chodzi o to -> https://www.paymenterio.pl/aktualnosci/a...-platnosci . Dość popularne w branży IT i games

zabrzanka

Użytkownik

0  

Jeżeli macie motor do szybkiej jazdy, trenujecie w rożnych warunkach to sprawdźcie jak powinno się dobrać kurtkę . Ciekawy artykuł http://crossteam.pl/uncategorized/kilka-...urtek-fox/ zwraca uwagę na kurtki, dla motocyklistów szybkościowych, fanów ciężkich maszyn. Kurtki mają tą zaletę, że maja odpinane rękawy. Co jest przydatne gdy trenujecie w warunkach gdzie szybko można się zgrzać. Są to niezbędne zakupy, jeśli macie się czuć bezpiecznie. I nie można na nich oszczędzać, lepiej postawić na sprawdzonego producenta.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2017 16:28 przez zabrzanka.

RomMek34

Debiutant

**

0  

Często zdarzają się bardzo fajne promocje w outletach sportowych. Ja osobiście preferuję zakupy stacjonarne.

Polya1982

Debiutant

**

0  

W moim przypadku to tak jak w większości zarówno ubrań jak i akcesoriów sportowych szukam w internecie (https://moleo.pl/pol_m_SPORT-188.html). Już nie raz przekonałam się, że tam jest większy wybór i przede wszystkim niższe ceny. Warto jest powertować kilka stron, żeby znaleźć najbardziej korzystną ofertę. Zawsze też warto zwracać uwagę na to, jakie są formy wysyłki i jaka cena. To też tak samo istotna informacja jak sama jakość produktów.

monikabert90

Najlepszy

0  

Ale pytasz o ciuchy typowo sportowe, np dresy, czy bardziej w stylu streetwear? Jeśli te drugie to polecam zajrzeć do sklepu z polskimi korzeniami HEVEN Made on Earth . Znajdziesz tam bardzo fajne t-shirty, topy, bluzy i nie tylko, głównie w stylu hip-hop. Ubrania są bardzo oryginalne, nie to co w standardowych sieciówkach.

rocket_science

Debiutant

**

0  

Tylko Decathlon. W tych mniejszych jest drożyzna niesamowita. W Decathlonie kupisz najtaniej i jakość jest całkiem okej.

czarodziejek

Debiutant

**

0  

najlepiej to kupić w necie!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS