Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Tanie ubrania dla studentek.

monisiaprzylesna

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Exclamation 

Jeżeli szukasz stylowego i taniego obuwia damskiego oraz wielu innych części damskiej garderoby to bez problemu takie rzeczy w atrakcyjnych cenach znajdziesz na zoio.pl. Warto odwiedzić ten sklep mają świetny duży wybór. Wink Podzielcie się swoimi miejscami gdzie robicie zakupy.

BanikOstr

Debiutant

**

0  

Dokładnie, świetna sprawa !

Miuosz

Debiutant

**

1  

A co studenci to już nago mają chodzić?

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Mi się ostatnio udało sporo modnych, a jednocześnie bardzo tanich ciuszków, kupić na https://www.renee.pl/. Sklep ten jest bardzo często polecany przez polskie blogerki, a one, jak wiadomo, znają się na modzie jak mało kto Smile Warto się tam rozejrzeć zwłaszcza teraz, bo jest naprawdę dużo różnego rodzaju promocji oraz wyprzedaży Wink

Gietor

Debiutant

**

0  

Ja bym popytał jeszcze w tej sprawie znajomych. To może być bardzo dobre rozwiązanie.

Zmienia się świat, jednak ludzie nie przestają wierzyć w moc natury, nawet jeśli pojawiają się prorocy, którzy definiują rzeczywistość wciąż od nowa. To tylko nazwy się zmieniają. Ogień jest zawsze ten sam.

sebcio

Debiutant

**

0  

Piękne ubrania, ale moja szafa już więcej nie pomieści - i tak muszę ją podpierać krzesłem, żeby się zamknęła. Myślałam o kupnie nowej; duże, odpowiadające moim potrzebom szafy znalazłam na https://meblowy24.pl/pokoj-dzienny.html Niestety, mój problem polega na tym, że moje mieszkanie więcej mebli już po prostu nie pomieści Sad Jak wybrnąć z tego impasu?

Yanek

Debiutant

**

0  

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem można sobie w ten sposób oszczędzić naprawdę wielu różnych trudności...

Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Kazoo

Użytkownik

0  

Świetnej jakości legginsy do cwiczen możecie kupić na stronie gymhero.eu. Może to nie jest najtańsza opcja, ale gwarantuję Wam, że na pewno się zwrócą. Zanim one się zużyją, tańszych par wyrzucicie co najmniej kilka Wink Ja dość szybko niszczę legginsy, bo na siłowni i tańcach jednak szybko się zużywają i widze, że Gym Hero wytrzymuje mi tak z 1,5 razy tyle czasu co nike.

Zorko

Debiutant

**

0  

Mam dobrą radę, jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupach i zadbać o ochronę środowiska. Na zakupy lepiej zabierać torby zakupowe, u nas na uczelni dziewczyny zawijają w nie nawet pudełka z jedzeniem zamiast w worek foliowy. Bardzo fajny pomysł, bo torba jest wielokrotnego uzytku i po obiedzie po zajęciach przydaje się na zakupy Smile

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Najtaniej w lumpkach Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS