Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Terapia u psychologa

MarcinKortez

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

W obecnych czasach co najmniej połowa ludzi, których znam korzystała z pomocy psychologa. To już jest normalna rzecz - lekarz jak lekarz. Kiedy istnieje taka potrzeba, trzeba iść podreperować zdrowie.

smernas

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o wizytę u psychologa, polecam Ci sprawdzić dostępne terminy tutaj http://tchnienie.com.pl/ . Moim zdaniem ten psycholog bardzo dobrze zna się nas swojej pracy i można mu w 10% zaufać

Luizjana

Użytkownik

0  

W 10% to trochę mało. xD Nie no, ale tak poważnie to ja np. wiem że PsychoCare w Warszawie ma świetnych psychologów. Moja przyjaciółka cały czas chodzi do jednego z ich psychologów i widzę jak wreszcie zaczęła trochę bardziej otwierać się na ludzi. Opowiadała mi jak to wygląda, ogólnie to jak idzie na wizytę to wchodzi normalnie do budynku mieszkalnego, w którym nawet nie widać że jest gabinet.

82piotref

Debiutant

**

0  

Nie ma się czego wstydzić, to jest dla ludzi

julko90

Debiutant

**

0  

Potrzebuję porozmawiać o swoim życiu, ponieważ czuje jakbym tracił radość z tego, że jestem. Jak znależć bardzo dobrego specjalistę, który może mi pomóc?

gunem

Debiutant

**

0  

taka terapia to musi być ciężka rzecz :/

werkyz

Użytkownik

0  

ja uczęszczam na terapię do http://www.psychoterapia.top i jestem osobiście mega zadowolona Smile

majjax99@o2.pl

Debiutant

**

0  

o żaden wstyd, można sobie bardzo pomóc. Kiedy ja znalazłam się w ciężkiej sytuacji miałam lekką depresja i duża pomoca okaząła ię wizyta u specjalisty. Taka rozmowa jest bardzo "oczyszczająca", zupełnie inna niż z przyjaciółką czy rodziną, bo taka osoba nas nie ocenia, a próbuje zrozumieć

krele

Debiutant

**

0  

podobno taka terapia może bardzo pomóc

majkelooo

Użytkownik

0  

Faktycznie od czasu do czasu chyba każdemu przydałoby się kilka sesji z psychoterapeutą. Czy wy tez macie wrażenie, że żyjemy w dziwnych czasach? Niby jest tak super, to w takim razie dlaczego tak potrzeba terapeutów od różnych dziwnych rzeczy?
    Ja od siebie mogę wam dać namiar tutaj na terapeutę http://uzaleznienia-ostroleka.pl/ - zajmuje się uzależnieniami różnego typu.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS