Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Terve - kredyt na auto.

Ajlar

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Yoooo!
    Jesli chcecie miec swoje wlasne 4 kolka, ale nie macie az tyle hajsu na nie - to moge polecic Wam porownywarke kredytow samochodowych: http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe - w jednym miejscu zebrana sa oferty wielu bankow, dzieki czemu mozna wybrac najlepsza dla nas i po prostu z niej skorzystac. Proste - a skuteczne.

Jastul

Debiutant

**

0  

Co myślicie o tej firmie Zaplo Czytałem o opinie o Zaplo na forum: www.kredyciak.pl/...opinie-o-zaplo-po-yczki-ratalne.html
    ogólnie jest droga, ale nie mam szans dostać kredytu w banku, a potrzebuję pilnie kupić tani samochód. Muszę chociaż 5 tys. pożyczyć. Trochę mnie to wkurza, że to takie drogie, bo oddam dwa razy tyle, ale potrzebuję kupić auto na już i nie mam co zrobić. Znacie może jakieś tańsze firmy od Zaplo? Oglądałem kilka innych, ale koszty w symulacji były albo bardzo podobne albo jeszcze wyższe. Może się znajdzie coś tańszego??

W ogóle mam obawy co do pożyczenia pieniędzy w firmie pozabankowej, ale
    nie mam pomysłu za bardzo, a na znajomych raczej nie mam co liczyć. Wiem, że są jeszcze jakieś pożyczki społecznościowe, ale to nie wiadomo od kogo się pożyczka i jeszcze bardziej strach. Naczytałem się gdzieś historii jak ktoś w ten sposób pożyczył od jakiegoś szemranego typa i potem miał bardzo poważne problemy. Także już wolę te firmy pożyczkowe. Zaplo jest chyba powiązane z Vivusem chociaż to inne firmy, ale adres mają ten sam. Nigdy nie brałem takiej pożyczki stąd moje obawy, bo dużo się słyszy o tych firmach jakie robią czasem problemy. Nie wiem czy akurat ta, tylko tak ogólnie.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2017 11:18 przez Jastul.

magda906

Użytkownik

0  

Szybkie pożyczki na dobrych warunkach maja w https://concash.pl/ i dlatego tylu maja klientów. Opinie o firmie są ok, dodatkowe koszty znośne więc pewnie stąd taka popularność produktów concash.

mukos

Debiutant

**

0  

Należy też koniecznie pamiętać, aby sprawdzać aktualne porównania i rankingi w Internecie. Dość interesujące opcje tego typu są choćby na lowcakredytow.pl - najlepszy kredyt samochodowy Smile

Każdego, kto jest zanurzony w rzece czasu, w końcu wciąga wir.

daniel2

Debiutant

**

0  

Jak chodzi o moją opinię w tej sprawie to ja bym kredytu na auto nie brał.
    Według mnie lepiej będzie oszczędzić przez 5-6 lat i kupić za gotówkę niż brać kredyt.

cukierek

Debiutant

**

0  

Warto podpytać w tym temacie znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc Smile

Nagle czułam. Czułam wszystko.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS